800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ARENAS DORADAS 4* + GRAND PARADISE BAVARO 4*

Pobyt v karibském ráji.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Program zájezdu

1. den

ODLET Z PRAHY
Odlet z letiště Praha – Ruzyně, odbavení 2,5 hodiny před plánovaným odletem. Přílet do Varadera. Uvítání na letišti, transfer do vybraného hotelu, ubytování, nocleh.

2. - 7./8. den

VARADERAO
Pobyt ve vybraném hotelu ve Varaderu. Pobyt v hotelech s programem All Inclusive zahrnuje snídani, oběd i večeři formou švédských stolů, občerstvení během dne, neomezenou konzumaci nealkoholických i alkoholických nápojů místní výroby včetně vynikajících místních koktejlů. Široká nabídka sportovních aktivit a nemotorizovaných vodních sportů. Animační programy pro hotelové hosty. Doporučujeme využít širokou nabídku fakultativních výletů, ať již jednodenní či dvoudenní výlet do koloniální Havany, celodenní výlet Crusero del Sol, plavbu lodí s proskleným dnem či další výlety.Večer doporučujeme návštěvu místních barů, kde si můžete zatancovat či pobavit se v rytmu nakažlivé hudby salsa.

8./9. den

HAVANA - SANTO DOMINGO
Snídaně.Transfer na letiště v Havaně a přelet do Santo Dominga v Dominikánské republice. Uvítání na letišti a transfer do vybraného hotelu. Ubytování.

9./10. - 14./15. den

Pobyt v Dominikánské republice ve vybraném hotelu s programem All Inclusive. Tento program zahrnuje plnou penzi, neomezenou konzumaci nealkoholických i alkoholických nápouložit a pokračovatjů místní výroby i širokou nabídku nejrůznějších sportovních aktivit - nemotorizované vodní sporty, tenis, volejbal, jízda na kole a další sporty. Rovněž možnost využít nabídky fakultativních výletů.

15./16. den

ODLET DO PRAHY
Transfer na letiště Punta Cana a odlet do Prahy.

16./17. den

PŘÍLET DO PRAHY

ARENAS DORADAS 4*

Poloha

moderní hotelový komplex s 316 pokoji v 11 dvou­patrových vilkách se nachází v zahradě, 7 km od Varadera.

Vybavení

4 restaurace, 4 bary, obchod, dětský klub

Pláž

rozlehlá pláž s jemným bílým pískem, přímo u hotelu. Lehátka na pláži a plážové ručníky bez poplatku.

Zábava a sport

velký bazén s jacuzzi, dětské brouzdaliště. All Inclusive zahrnuje: tenis, plážový volejbal, diskotéku, centrum vodních sportů - windsurfing, šlapadla, kajaky, katamarány, potřeby na šnorchlování, zábavné show, kurz tance salsa, kurz španělštiny, aerobik. Animační programy pro děti i dospělé, 5x denně transfer do Varadera. Za poplatek: motorizované vodní sporty, potápěčské cen­trum. Dětský klub (od 4 do 12 let).

Stravování

All Inclusive - zahrnuje: snídaně, obědy i večeře formou bufetu v hlavní restauraci, snacky a neomezená konzumace nealko a místních alkoholických nápojů 24 hodin denně. Ve dvou restauracích večeře a la carte.

Ubytování

koupelna s WC, TV (sat.), klimatizace, telefon, trezor (za poplatek), fén, minibar, balkón či terasa.

GRAND PARADISE BAVARO 4*

Poloha

oblíbený hotelový komplex skládající se ze tří vzájemně propojených částí v tropické zahradě. Doprava po areálu je zajištěna minivláčkem. 30 minut jízdy od lettiště.

Vybavení

6 barů, 6 restaurací, jacuzzi, 3 bazény, posilovna, dětský klub, diskotéka, kadeřník, salon krásy, spa, přípojka k internetu, kasino, hlídaní dětí, nákupní galerie.

Pláž

písečná pláž s jemným bílým pískem přímo u hotelu.

Zábava a sport

windsurfing, kajak, katamarán, šnorchlování, minigolf, tenis, lukostřelba, badminton, denní a večerní animační programy pro děti a dospělé, za poplatek motorové vodní sporty, potápění, půjčovna jízdních kol, jízda na koni, stolní tenis, billiár, nedaleko hotelu golfové hřišt.

Stravování

All Inclusive – snídaně, obědy a večeře formou bufetu, občerstvení a nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby 24 hodin denně.

Ubytování

pokoje typu Superior - koupelna, WC, klimatizace, TV, telefon, vysoušeč vlasů, minibar s nealkoholickými nápoji, balkon nebo terasa, trezor za poplatek. Kalkulované pokoje jsou v části „beach“.

Počasí

Varadero

28°C Skoro jasno

×