800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL CLUB KAWAMA 3 + DON JUAN BEACH RESORT 3

Pobyt v karibském ráji.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Program zájezdu

1. den

ODLET Z PRAHY
Odlet z letiště Praha – Ruzyně, odbavení 2,5 hodiny před plánovaným odletem. Přílet do Varadera. Uvítání na letišti, transfer do vybraného hotelu, ubytování, nocleh.

2. - 7./8. den

VARADERAO
Pobyt ve vybraném hotelu ve Varaderu. Pobyt v hotelech s programem All Inclusive zahrnuje snídani, oběd i večeři formou švédských stolů, občerstvení během dne, neomezenou konzumaci nealkoholických i alkoholických nápojů místní výroby včetně vynikajících místních koktejlů. Široká nabídka sportovních aktivit a nemotorizovaných vodních sportů. Animační programy pro hotelové hosty. Doporučujeme využít širokou nabídku fakultativních výletů, ať již jednodenní či dvoudenní výlet do koloniální Havany, celodenní výlet Crusero del Sol, plavbu lodí s proskleným dnem či další výlety.Večer doporučujeme návštěvu místních barů, kde si můžete zatancovat či pobavit se v rytmu nakažlivé hudby salsa.

8./9. den

HAVANA - SANTO DOMINGO
Snídaně.Transfer na letiště v Havaně a přelet do Santo Dominga v Dominikánské republice. Uvítání na letišti a transfer do vybraného hotelu. Ubytování.

9./10. - 14./15. den

JUAN DOLIO/PUNTA CANA
Pobyt v Dominikánské republice ve vybraném hotelu s programem All Inclusive. Tento program zahrnuje plnou penzi, neomezenou konzumaci nealkoholických i alkoholických nápouložit a pokračovatjů místní výroby i širokou nabídku nejrůznějších sportovních aktivit - nemotorizované vodní sporty, tenis, volejbal, jízda na kole a další sporty. Rovněž možnost využít nabídky fakultativních výletů.

15./16. den

ODLET DO PRAHY
Transfer na letiště Punta Cana a odlet do Prahy.

16./17. den

PŘÍLET DO PRAHY

CLUB KAWAMA 3

Poloha

jednoduchý turistický hotel s 235 pokoji v rozlehlé zahradě se nachází v jižní části Varadera

Vybavení

4 restaurace, 2 bary, plážový bar, kadeřnický salon a konferenční místnost

Pláž

překrásná pláž s jemným bílým pískem před hotelem, lehátka a slunečníky na pláži k dispozici zdarma

Zábava a sport

2 bazény, dětský bazén a miniklub. All Inclusive zahrnuje: tenis, fitness centrum, hřiště na plážový volejbal, diskotéku, centrum vodních sportů - windsurfing, kajaky, katamarány, potřeby na šnorchlování. Animační programy - show, kurs tance salsa, kurs španělštiny. za poplatek motorizované vodní sporty.

Stravování

All Inclusive zahrnuje: snídaně, obědy i večeře formou bufetu v hlavní restauraci, snacky a neo­me­z­ená konzumace nealkoholických a místních alkoholických nápojů během dne. Ve 2 restauracích večeře a la carte.

Ubytování

koupelna s WC, TV, klimatizace, telefon, trezor (za poplatek), minibar nebo lednička.

DON JUAN BEACH RESORT 3

Poloha

oblíbený hotel se nachází přímo u pláže ve středisku Boca Chica, 25 km od Santo Dominga. Celkem 221 pokojů je rozmístěno v 8 tří a čtyřpatrových budovách v tropické zahradě.

Vybavení

3 restaurace (hlavní bufetová restaurace Coral, restaurace u bazénu La Caleta, pizzerie), 3 snack bary, 2 bazény, turistické centrum, obchod se suvenýry, půjčovna automobilů.

Pláž

písečná pláž s lehátky a slunečníky přímo u hotelu.

Zábava a sport

tenisové kurty, fitness centrum, hřiště na plážový volejbal, centrum vodních sportů - zdarma nemotorizované vodní sporty, obchod se suvenýry, za poplatek motorizované vodní sporty (vodní lyže, jízda na banánu), rybaření, půjčovna kol, masáže, služby potápěčského centra, jízda na koni. Hotel pořádá pestré animační programy, lekce tanců a španělštiny. Golfové hřiště se nachází cca 25 min jízdy od hotelu.

Stravování

All Inclusive, snídaně, obědy a večeře formou bufetu, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby 10:00-23:00 hod.

Ubytování

koupelna s WC, klimatizace, TV, telefon, trezor (poplatek 2,- USD), telefon

Počasí

Varadero

27°C Jasno

×