800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyCLUB VILLA KAREY

již rezervován 23 x

Hodnocení:
8
z 10 na základě 1 recenze
"Příjemný hotel leží na poloostrově blíže pevnině; na úzké ose mezi hotely Puntarena/Playa Caleta a hotelem Villa Tortuga. V těchto místech si kdysi američtí boháči stavěli své vily; které se staly součástí hotelu. V rámci hotelu leží také Casa El Al; tedy plážové sídlo proslulého mafi ána Al Caponeho; kde je dnes jedna z hotelových restaurací. Jednoduchý hotel má výbornou neformální atmosféru a ocenit je třeba i krásnou pláž; u které leží. Vzhledem k tomu; že hotel zaujímá při relativně malém počtu pokojů velký úsek pláže; určitě každý si zde může najít svoje ideální místo k odpočinku a snění pod palmami."

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis

Příjemný hotel leží na poloostrově blíže pevnině; na úzké ose mezi hotely Puntarena/Playa Caleta a hotelem Villa Tortuga. V těchto místech si kdysi američtí boháči stavěli své vily; které se staly součástí hotelu. V rámci hotelu leží také Casa El Al; tedy plážové sídlo proslulého mafi ána Al Caponeho; kde je dnes jedna z hotelových restaurací. Jednoduchý hotel má výbornou neformální atmosféru a ocenit je třeba i krásnou pláž; u které leží. Vzhledem k tomu; že hotel zaujímá při relativně malém počtu pokojů velký úsek pláže; určitě každý si zde může najít svoje ideální místo k odpočinku a snění pod palmami.

Vzdálenosti

- vzdálenost od pláže u pláže - vzdálenost od letiště 27 km - vzdálenost od centra 3 km - nákupní možnosti 3 km

Ubytování

- individuálně ovladatelná klimatizace - telefon - televizor se satelitním příjmem - malá lednička (láhev vody při příjezdu zdarma) - vlastní sociální zařízení (koupelna se sprchou nebo vanou; vysoušeč vlasů; WC) - bezpečnostní schránka (za poplatek)

Vybavení

- vstupní hala s recepcí - hlavní restaurace - 2 tématické restaurace s obsluhou - bar / snack bar - bazén (lehátka a slunečníky zdarma) - bazén s integrovaným brouzdalištěm (lehátka a slunečníky zdarma - plážové ručníky za vratnou zálohu) - miniklub jen v určené hodiny

Pláž

- písčitá - lehátka a slunečníky zdarma - plážové ručníky za vratnou zálohu

Sport a zábava zdarma

- nesouvislé animační programy - tenisový kurt - plážový volejbal - šipky; badminton - šlapadla; katamarán - lekce španělštiny a tance - plážový bar

Sport a zábava za poplatek

- golf (cca 16 km daleko) - potápění - masáže

Stravování

- All inclusive 24 hodin: snídaně; obědy a večeře formou bufetu; večeře po předchozí rezervaci možná také v jedné z restaurací s obsluhou (italská a kreolská); během dne lehké občerstvení; neomezené množství rozlévaných nealkoholických nápojů a alkoholických nápojů místní výroby po celých 24 hodin (během noci v lobby baru)

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 3 km
vzdálenost od Letiště: 27 km
Nákupní možnosti: 3 km

Recenze

8
18. září 2008 / ivana jahodova

vyzkoušejte

Okolí je pěkné a čisté,upravené. moře je blízko bar na pláži,ale chyběl mi program např,tance…

Celá recenze >

Počasí

Varadero

28°C Skoro jasno

×