800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL IBEROSTAR PLAYA ALAMEDA + IBEROSTAR DAIQUIRÍ

Jedná se o kombinaci ubytování ve dvou hotelech.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis zájezdu

11; 12; 13; 14 nebo 16 denní kombinovaný zájezd - odlet Praha
Varadero - Cayo Guillermo.

Varadero
 • Jméno; které se právem stalo synonymem pro krásnou pláž a moře. Poloostrov Hicacos se jako prst natažený směrem k Floridě odděluje ze severního pobřež íKuby necelých 100 km východně od Havany. Severní strana poloostrova je lemována přes 20 km dlouhou pláží z bělostného korálového prachového písku a azurovým mořem. Podél pláže leží hotely tohoto nejlepšího a nejznámějšího kubánského turistického letoviska. Jde o výkladní skřín; v níž si turisté ze všech zemí světa včetně USA (navzdory embargu) užívají nádherného prázdninového prostředí. Jako turistická zóna nemá letovisko jasně vyhraněné centrum; ale jsou zde i parky a místa; kde je soustředěn prodej rukodělných suvenýrů; restaurace a zábavní parky; prvotřídní golfové hřište; delfinárium i malá ukázka tropické přírody na okolních ostrůvcích. Celkový obraz doplňují stavby vil z 20–30 tých let minulého století; kdy bylo Varadero jakousi obdobou americké Palm Beach a oblíbeným místem dovolené milionářské smetánky. Dnes jsou vily rodiny Du Pontů a další mondénními restauracemi nebo součástí hotelových komplexů.
 • Hotel Iberostar Playa Alameda *****
  Hotel Iberostar Playa Alameda nachází na jedné z nejvyhlášenějších pláží Kuby se spoustou zábavy a snadné dostupnosti centra s nákupními možnostmi a rozptýlením.
Cayo Guillermo
 • Korálový ostrůvek Cayo Guillermo je také součástí souostroví „Královské zahrady“ (Jardines del Rey) a nachází se u severního pobřeží Kuby mezi zátokou psů (Bahia de Perros) a Atlantským oceánem.
 • Hotel Iberostar Daiquirí ****
  V rozlehlém hotelovém komplexu Ibersotar Dauquirí si můžete plnými doušky vychutnat klid daleko od rušného městského života. K dispozici; kromě animačních programů; jsou Vám i vodní sporty; možnosti výletů do okolí; bazén a nádherné koupání v moři s možností potápění na korálovém útesu. Všech 312 dvoulůžkových pokojů je elegantně zařízeno a vybaveno vlastním sociálním zařízením; telefonem; satelitním televizorem; centrální klimatizací; minibarem a trezorem (za poplatek).
Program zájezdu:
 • 1.den - po příletu Vás čeká transfer do Havany a nocleh v hotelu kategorie ****
 • 2. - 7.den - po snídani transfer na letiště; přelet a transfer do hotelu Iberostar Daiquirí **** na ostrově Cayo Cayo Guillermo; kde budete ubytováni 5 nocí.
 • 8.den - do odletu - následuje transfer na letiště a přelet do Havany. Následuje transfer do Varadera; kde strávíte v hotelu Iberostar Playa Alameda ***** zbývající dny pobytu.
Při 11 denním zájezdu
 • 1 nocleh v hotelu v Havaně; 3 noclehy v hotelu na Varaderu a 5 noclehů v hotelu na Cayo Cayo Guillermo.
Při 12 denním zájezdu
 • 1 nocleh v hotelu v Havaně; 4 noclehy v hotelu na Varaderu a 5 noclehů v hotelu na Cayo Cayo Guillermo.
Při 13 denním zájezdu
 • 1 nocleh v hotelu v Havaně; 5 noclehů v hotelu na Varaderu a 5 noclehů v hotelu na Cayo Cayo Guillermo.
Při 14 denním zájezdu
 • 1 nocleh v hotelu v Havaně; 6 noclehů v hotelu na Varaderu a 5 noclehů v hotelu na Cayo Cayo Guillermo.
Při 16 denním zájezdu
 • 1 nocleh v hotelu v Havaně; 8 noclehů v hotelu na Varaderu a 5 noclehů v hotelu na Cayo Cayo Guillermo.

Na ostrově Cayo Cayo Guillermo a v Havaně není přítomen delegát. Klientům je k dispozici na telefonu. Transfer mezi Varaderem a Havanou trvá asi 2 hodiny. Přesný program zájezdu závisí na dostupnosti přeletů místních leteckých společností. V závislosti na tomto může být dodatečně mírně upraven.

Počasí

Varadero

29°C Polojasno

×