800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SOL SIRENAS CORAL + SOL CAYO COCO

Jedná se o kombinaci ubytování ve dvou hotelech.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis zájezdu

Kuba - 11; 12; 13denní kombinovaný zájezd

Varadero
Místo; jehož jméno se stalo synonymem pro krásnou pláž a moře. Poloostrov Hicacos; na kterém se Varadero nachází; se jako prst natažený směrem k Floridě odděluje ze severního pobřeží Kuby necelých 100 km východně od Havany. Severní část poloostrova je lemována přes 20 km dlouhou pláží z bělostného korálového prachového písku a azurovým mořem. Jako turistická zóna nemá letovisko vyhraněné centrum; ale jsou zde parky a místa; kde se prodávají rukodělné suvenýry; restaurace; zábavní parky; golfové hřiště atd.

Cayo Largo
Druhý největší ostrov kubánského souostroví Canarreos – Cayo Largo leží jižním směrem od samotné Kuby; ve vzdálenosti asi 80 km. Ostrov; který není trvale obydlen; nabízí nádherné pláže s bílým pískem; které se řadí mezi nejhezčí pláže světa; klidnou atmosféru „opuštěného ostrova” a panenskou přírodu. Na ostrově se nachází pouze několik hotelů ležících v jeho jižní části. Severní pobřeží ostrova je pokryto převážně mangrovníky; divokou nedotčenou přírodou a solnými pánvemi. Mezi nezapomenutelné zážitky z ostrova jistě patří i projížďka jeepy a na katamaránu; návštěva želví farmy nebo šnorchlování.

Při 11/12/13 denním zájezdu
4/5/6 noclehy na Varaderu a 5 noclehů v hotelu na Cayo Largo.

První den po příletu vás čeká 1 nocleh v hotelu ve Varadero. Další den následuje přelet na ostrov Cayo Largo a transfer do vašeho hotelu; kde budete ubytováni 5 nocí a budete mít možnost seznámit se s krásami tohoto ostrova. Sedmý den vás čeká návrat do Varadera; kde strávíte zbývající dny pobytu.

* Na ostrově Cayo Largo není přítomen delegát. Klientům je k dispozici na telefonu.
** Přesný program zájezdu závisí na dostupnosti přeletů místních leteckých společností. V závislosti na tomto může být dodatečně mírně upraven.

Sol Sirenas Coral **** v kombinaci s hotelem Sol Pelícano ****

Jedinečná kombinace hotelů hotelového řetězce Sol Mélia; při které navštívíte jak živou oblast Varadera s nádhernou pláží; množstvím restaurací; barů a zábavy; tak i jeden z ostrovů souostroví Canarreos; ležící jižně od Havany; kde můžete trávit čas relaxací na dlouhých písčitých plážích a vychutnávat si klidnou atmosféru tropického ostrova lemovaného křišťálově čistou vodou vybízející jak ke koupání; tak i k množství vodních sportů. Oba hotely jsou na velmi dobré úrovni a svým vybavením a službami odpovídají hotelům kategorie ****. Pokoje v hotelu Sol Pelícano jsou vybaveny klimatizací; vlastním sociálním zařízením; vysoušečem vlasů; satelitní televizí a mini ledničkou. Hostům jsou k dispozici dva bazény; tenisové kurty; restaurace a bary.

Počasí

Varadero

28°C Skoro jasno

×