800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVILLA LA MAR

hotel leží v centru hotelové zóny Varadera. V blízkosti se nachází obchůdky, restaurace, kavárny a bary.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

hotel leží v centru hotelové zóny Varadera. V blízkosti se nachází obchůdky, restaurace, kavárny a bary.

Ubytování

příjemně zařízené pokoje s vlastní sprchou/WC, telefonem, SAT/TV, trezorem, klimatizací a balkonem. 3lůžkové pokoje jsou trochu prostornější se stejným vybavením.

Vybavení

hotel se skládá z přijímací haly s recepcí, bufetové restaurace, pizzerie, baru a diskotéky, v zahradě se nalézá plavecký bazén s odděleným dětským bazénem, snack bar u bazénu, na pláži je zřízen beach klub, lehátka a slunečníky pro hosty hotelu. Služby za poplatek: vodní sporty na pláži, pronájem aut a kol, taxi. Pro děti: dětský bazén.

Stravování

snídaně, obědy nebo all inclusive za příplatek Snídaně: bufetové Obědy: bufetové Večeře: bufetové All inclusive: plná penze formou bufetu, možnost večeře v pizzerii – nutná rezervace předem, místní alkoholické a nealko nápoje 10.00–22.00 hod. Občerstvení v baru Ranchon del Caribe 10.00–17.00 hod., káva 09.00–17.00 hod., plážový klub Beach Ranchon – místní alkoholické a nealko nápoje 10.00–22.00 hod., animační a zábavní programy: denní vystoupení (rumba, folklórní noc, latinská noc, atd.), volejbal, basketbal, stolní hry, pronájem trezoru.

Pláž

cca 150 m od písčité pláže

Náš názor

Krásná zahrada a prostorné pokoje vám vytvoří přesně takovou atmosféru, kterou potřebujete k odpočinku. Vhodné pro méně náročné klienty.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Vzdálenosti od hotelu

Hotel přímo v centru

Počasí

Varadero

27°C Polojasno

×