800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyKombinace Varadero + Cayo Largo (MÉLIA VARADERO + SOL CAYO LARGO)

Hodnocení:
10
z 10 na základě 1 recenze
"Kvalitní ubytování a služby na velmi dobré úrovni jsou hlavní předností hotelů španělského hotelového řetězce Sol Mélia; které Vám nabízíme v této kombinaci. Část svého pobytu strávíte v hotelu ležícím na bělostné pláži poloostrova Hicacos v letovisku Varadero; nedaleko jeho živého centra. Ten pravý karibik včetně krásných bílých pláží; kokosových palem a korálových útesů pak naleznete na ostrově Cayo Largo; kde obklopeni divokou přírodou můžete relaxovat; potápět se nebo poznávat krásy tohoto zapomenutého světa. Oba hotely této kombinace jsou kvalitně vybaveny a poskytují stravování formou all inclusive.


"

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Informace o hotelu

První den po příletu vás čeká 1 nocleh v hotelu ve Varadero. Další den následuje let z Varadera nebo Havany na ostrov Cayo Largo a transfer do vašeho hotelu, kde budete ubytováni 5 nocí a budete mít možnost seznámit se s krásami tohoto ostrova. Sedmý den vás čeká návrat do Varadera, kde strávíte zbývající dny pobytu.

Varadero

Místo, jehož jméno se stalo synonymem pro krásnou pláž a moře. Poloostrov Hicacos, na kterém se Varadero nachází, se jako prst natažený směrem k Floridě odděluje ze severního pobřeží Kuby necelých 100 km východně od Havany. Severní část poloostrova je lemována přes 20 km dlouhou pláží z bělostného korálového prachového písku a azurovým mořem. Jako turistická zóna nemá letovisko vyhraněné centrum, ale jsou zde parky a místa, kde se prodávají rukodělné suvenýry, restaurace, zábavní parky, golfové hřiště atd.

Cayo Largo

Druhý největší ostrov kubánského souostroví Canarreos - Cayo Largo leží asi 80 km jižním směrem od samotné Kuby. Ostrov, mnohými považován za skutečně nejkrásnější místo na Kubě, není trvale obydlen, nabízí nádherné pláže s bílým pískem, klidnou atmosféru "opuštěného ostrova" a panenskou přírodu. V mořských vlnách v těsné blízkosti ostrova se ukrývá 30 km dlouhý útes, tvořený černým korálem, který je poměrně blízko hladiny, a tak je možné jej pozorovat jen se šnorchlem. Na ostrově se nachází pouze několik hotelů, ležících v jeho jižní části. Severní pobřeží ostrova je pokryto převážně mangrovníky, divokou nedotčenou přírodou a solnými pánvemi. Mezi nezapomenutelné zážitky z ostrova jistě patří i projížďka jeepy a na katamaránu, návštěva želví farmy nebo šnorchlování. Dovolená zde je však především dokonalým balzámem na duši a tělo, které si na dovolené potřebuje odpočinout a relaxovat.

Mélia Varadero ***** v kombinaci s hotelem Sol Cayo Largo ****

Mélia Varadero *****
Komfortní hotel se skvělou polohou je vhodný proklienty všech věkových kategorií, hledajících kvalitníslužby a příjemné prostředí ke strávení aktivní i odpočinkovédovolené. V těsné blízkosti se nachází nákupnícentrum Plaza America.

Sol Cayo Largo ****
Oblíbený odpočinkový resort Sol Cayo Largo leží u plážes bílým pískem a nabízí svým hostům kvalitní zázemíke strávení klidné a odpočinkové dovolené seslužbami all inclusive.

Při 13denním zájezdu
Šest noclehů ve Varaderu a pět noclehů v hotelu na Cayo Largo.
Při 12denním zájezdu
Pět noclehů ve Varaderu a pět noclehů v hotelu na Cayo Largo.
** Přesný program zájezdu závisí na dostupnosti přeletů místních leteckých společností. V závislosti na tomto může být dodatečně upraven či změněn.

Cena nezahrnuje: doporučený příplatek za cestovní pojištění 890 Kč / pobyt / dospělá osoba a 490 Kč / pobyt / dítě do 18 let, vstupní vízum (cestovní kancelář vám zajistí vstupní vízum na požádání a poplatek 950 Kč na osobu), fakultativní služby.

Recenze

10
4. červen 2012 / Jana Balvínová

supr dovča

rozhodně všem doporučuji. Nenašli jsme nic záporného. Kdo však hledá nákupy a zábavu mimo hotel,…

Celá recenze >

Počasí

Varadero

26°C Jasno

×