800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL CLUB AMIGO ATLANTICO GUARDALAVACA

  • Hotel se nachází přímo u pláže

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Klub se nalézá ve vzdálenosti 62 km od Holguinského národního letiště na nádherné pláži Guardalavaca, transfer trvá cca 1 hodinu a 15 minut. Nachází se také 32 km od města Banes, což je největší město v okolí.

Ubytování

Pokoje Guardalavaca – hlavní budova, jsou jednoduše zařízené se sprchou, WC, klimatizací, telefonem, SAT/TV. Pokoje Atlantico se nacházejí v křídlech hlavní budovy Atlantico a jsou vybaveny sprchou, WC, klimatizací, telefonem a mají pohled do zahrady. Bungalovy Atlantico se nacházejí v bývalé části hotelu Atlantico a jsou vybaveny sprchou, WC, klimatizací, telefonem a balkonem nebo terasou. Pokoje ve vilách Guardalavaca jsou moderně zařízené se sprchou, WC, klimatizací, telefonem, SAT/TV, radiem, mají balkon nebo terasu.

Vybavení

Hotelový objekt se skládá z bývalého Club Amigo Atlantico a bývalého Club Amigo Guardalavaca. V hotelu se nachází vstupní hala s recepcí, lobby bar, 4 plavecké bazény, dětský bazén, snack bar na bazénu, 2 bufetové restaurace, 3 restaurace a’la carte, kavárna, salon krásy, fi tness, turistická informační kancelář, herna, bar Pergola. Služby za poplatek: pronájem aut a kol, jízda na koni, potápění, rybolov, hlídání dětí, vodní sporty na pláži, zdravotnické služby, salon krásy, bar s živou hudbou, od 23.00 do 02.00 hod. alkoholické i nealkoholické nápoje za poplatek, diskotéka, trezor. Pro děti: dětský bazén, miniklub (2–12 let).

Stravování

All inclusive. Snídaně: bufetové Obědy: bufetové Večeře: bufetové All inclusive: plná penze – snídaně, obědy a večeře formou bufetu, večeře jsou také možné v restauraci a’la carte jednou týdně po předchozí rezervaci, svačiny po celý den, konzumace místních alkoholických a nealkoholických nápojů 10.00–23.00 hodin. Sporty: tenis, stolní tenis, plážový volejbal, basketbal, jízda na kole, biliár, minigolf, malé fi tness centrum, windsur- fi ng, katamaran, šnorchlování, kajak, plachtění, sauna, aerobic, zkušební ponor, denní i večerní animační program, lehátka a ručníky na bazénu i na pláži jsou v ceně. Nošení all inclusive náramku je povinné.

Pláž

Přímo na písčité pláži.

Náš názor

Útulný hotel ležící na překrásné písčité pláži s bělostným pískem je ideální pro rodinnou dovolenou.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 32 km
vzdálenost od Letiště: 72 km
Doba transferu z letiště: 1 h 15 min.
×