800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyEDEN VILLAGE

Hotelový komplex na ostrově Cayo Largo, nedaleko nejkrásnější pláže Siréna na západní části ostrova, kde je dokonalý bílý písek chráněn korálovým útesem. Na pláž La Sirena několikrát denně spojení hotelový autobusem zdarma. U hotelu se nachází mini market, obchod se suvenýry.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

hotelový komplex na ostrově Cayo Largo, nedaleko nejkrásnější pláže Siréna na západní části ostrova, kde je dokonalý bílý písek chráněn korálovým útesem. Na pláž La Sirena několikrát denně spojení hotelový autobusem zdarma. U hotelu se nachází mini market, obchod se suvenýry.

Ubytování

hotel Isla del Sur: moderní 2podlažní hotel s 55 pokoji pro max. 3 osoby, koupelna, WC, TV, telefon, klimatizace, balkon s výhledem na bazén nebo na moře, minibar, trezor. Villa Coral: klimatizace, koupelna, WC, telefon, TV, trezor, minibar, balkon nebo terasa. Vysoušeč vlasů za poplatek.

Vybavení

recepce, restaurace, bar, bar u bazénu, bazén, dětský bazén, lehátka, slunečníky u bazénů i na pláži, plážové osušky (na kauci), denní i večerní animace – italsko-kubánský kolektiv animátorů. Pro děti: miniklub, dětský bazén.

Stravování

All inclusive: plná penze formou bufetu, lehké občerstvení během dne v baru, místní i mezinárodní alkoholické a nealkoholické nápoje, sportovní programy: plážový volejbal, vodní pólo, aerobik.

Pláž

přímo u písčité pláže

Náš názor

Pokud hledáte bezstarostný odpočinek na slunci, nenáročnou zábavu, lákavé korálové útesy, pak si tuto idylu v tropickém ráji zamilujete. Nádherná pláž u hotelu, rozdělená menšími skalisky, okouzlí každého. Dalším plusem hotelu je výborná kuchyně, kterou má na starosti italský šéfkuchař.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

×