800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SOL PELICANO

Hotel je umístěn v zahradě u pláže na břehu Karibského moře uprostřed nedotčené přírody ostrova Cayo Largo, který se nachází jižně od Havany. Ostrov nabízí idylickou dovolenou na bělostných plážích s palmami včetně nádherných korálových útesů. Vzdálenost hotelu od letiště je cca 6 kilometrů.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel je umístěn v zahradě u pláže na břehu Karibského moře uprostřed nedotčené přírody ostrova Cayo Largo, který se nachází jižně od Havany. Vzdálenost hotelu od letiště je cca 6 kilometrů.

Středisko

Cayo Largo

Vybavení hotelu

K hotelu patří vzdušná hala s recepcí, tři restaurace, dva bary otevřené 24 hodin, dětské kluby pro děti ve věku 0–3 let a 4–12 let, internet, lékařská služba, půjčovna aut, směnárna a obchody.

Pokoje

Standardní pokoje s možností 2 přistýlek mají klimatizaci, telefon, trezor, ledničku, satelitní televizi, koupelnu s vysoušečem vlasů a většina pokojů má balkon nebo terasu s výhledem do zahrady (za příplatek též výhled na moře) nebo na bazén. K dispozici také junior studia.

Stravování

All inclusive plná penze bufetovým způsobem včetně nápojů místní výroby a občerstvení.

Sport a zábava

Denní a večerní aktivity, bazén s dětskou části, masáže, noční klub, diskotéka, hřiště, tenisový kurt a řada vodních sportů.

Pláž

Písečná pláž přímo u hotelu. Lehátka a slunečníky jsou zdarma.

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 6 km
Doba transferu z letiště: 10 min.
×