800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SOL SIRENAS CORAL + SOL PELÍCANO

"Jedinečná kombinace hotelů hotelové řetězce Sol Mélia; při které navštívíte jak živou oblast Varadera s nádhernou pláží; množstvím restaurací; barů a zábavy; tak i jeden z ostrovů souostroví Canarreos; ležící jižně od Havany; kde můžete trávit čas relaxací na dlouhých písčitých plážích a vychutnávat si klidnou atmosféru tropického ostrova lemovaného křišťálově čistou vodou vybízející jak ke koupání; tak i k množství vodních sportů. Oba hotely jsou na velmi dobré úrovni a svým vybavením a službami odpovídají hotelům kategorie ****."

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Informace o hotelu

První den po příletu vás čeká 1 nocleh v hotelu ve Varadero. Další den následuje let z Varadera nebo Havany na ostrov Cayo Largo a transfer do vašeho hotelu, kde budete ubytováni 5 nocí a budete mít možnost seznámit se s krásami tohoto ostrova. Sedmý den vás čeká návrat do Varadera, kde strávíte zbývající dny pobytu.

Varadero

Místo, jehož jméno se stalo synonymem pro krásnou pláž a moře. Poloostrov Hicacos, na kterém se Varadero nachází, se jako prst natažený směrem k Floridě odděluje ze severního pobřeží Kuby necelých 100 km východně od Havany. Severní část poloostrova je lemována přes 20 km dlouhou pláží z bělostného korálového prachového písku a azurovým mořem. Jako turistická zóna nemá letovisko vyhraněné centrum, ale jsou zde parky a místa, kde se prodávají rukodělné suvenýry, restaurace, zábavní parky, golfové hřiště atd.

Cayo Largo

Druhý největší ostrov kubánského souostroví Canarreos - Cayo Largo leží asi 80 km jižním směrem od samotné Kuby. Ostrov, mnohými považován za skutečně nejkrásnější místo na Kubě, není trvale obydlen, nabízí nádherné pláže s bílým pískem, klidnou atmosféru "opuštěného ostrova" a panenskou přírodu. V mořských vlnách v těsné blízkosti ostrova se ukrývá 30 km dlouhý útes, tvořený černým korálem, který je poměrně blízko hladiny, a tak je možné jej pozorovat jen se šnorchlem. Na ostrově se nachází pouze několik hotelů, ležících v jeho jižní části. Severní pobřeží ostrova je pokryto převážně mangrovníky, divokou nedotčenou přírodou a solnými pánvemi. Mezi nezapomenutelné zážitky z ostrova jistě patří i projížďka jeepy a na katamaránu, návštěva želví farmy nebo šnorchlování. Dovolená zde je však především dokonalým balzámem na duši a tělo, které si na dovolené potřebuje odpočinout a relaxovat.

Sol Sirenas Coral **** v kombinaci s hotelem Sol Pelícano ****

Sol Sirenas Coral ****
Kvalitní resort známého hotelového řetězce Sol Méliase skládá ze dvou částí – Coral a Sirenas. Nachází seu krásného úseku pláže Varadero v blízkosti golfovéhohřiště. Nabízí svým hostům veškerý servis pro stráveníodpočinkové dovolené.

Sol Pelícano ****
Resort Sol Pelícano na Cayo Largo patří stejnému hotelovémuřetězci a nabízí dobré zázemí pro strávení relaxačnídovolené v krásném prostředí ostrova. Hostůmjsou k dispozici 2 bazény, tenisový kurt, 2 restauracea několik barů.

Při 13denním zájezdu
Šest noclehů ve Varaderu a pět noclehů v hotelu na Cayo Largo.
Při 12denním zájezdu
Pět noclehů ve Varaderu a pět noclehů v hotelu na Cayo Largo.

** Na ostrově Cayo Largo není přítomen delegát. Klientům je k dispozici na telefonu.
** Přesný program zájezdu závisí na dostupnosti přeletů místních leteckých společností. V závislosti na tomto může být dodatečně mírně upraven.

Cena nezahrnuje: doporučený příplatek za cestovní pojištění 890 Kč / pobyt / dospělá osoba a 490 Kč / pobyt / dítě do 18 let, vstupní vízum (cestovní kancelář vám zajistí vstupní vízum na požádání a poplatek 950 Kč na osobu), fakultativní služby.

×