800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyGrand vuelta de Cuba

"Havana • Piňar del Río • Cienfuegos • Trinidad • Playa Ancon • Bayamo • Santiago de Cuba • Camaguey • Santa Clara • Varadero"

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

odlet z Prahy do Varadera (nebo Havany), transfer do hotelu, ubytování, večeře, nocleh.

2. den

snídaně. Pěší procházka (stará koloniální část Havany – katedrála s náměstím, náměstí Plaza de Armas s bývalým presidentským palácem, navštívíme muzeum rumu Havana Club, ochutnávka, muzeum Revoluce). Po obědě (fakultativně) v typické restauraci zamíříme do moderní části hlavního města (náměstí Revoluce, El Malecon a další důležitá místa). V podvečer návrat do hotelu, večeře a nocleh. Večer možnost návštěvy typického kubánského kabaretu Tropicana (za příplatek).

3. den

po snídani cesta do provincie Piňar del Río (úchvatné přírodní scenérie, tabákové plantáže). Následně údolí zvané Valle Viňales (na seznamu UNESCO, kde je soustředěno největší množství tabákových plantáží na Kubě). Po obědě prohlídka např. indiánské jeskyně Cueva del Indio (fakultativě krátká projížďka na lodičkách). V podvečer návrat do Havany, večeře, nocleh.

4. den

snídaně. Cesta směrem na jihovýchod do města Cienfuegos (cca. 250 km od hlavního města). Ve městě Cienfuegos, zvaném Perla jihu, prohlídka nejzajímavějších míst (mj. botanická zahrada – nejlepší na celém americkém kontinentu, především díky svým rozsáhlým sbírkám fíkusů a palem). Ve městě dále třetí největší vojenská pevnost ostrova (v koloniálním stylu), katedrála, divadlo a řada budov v neoklasicistním stylu. Oběd (fakultativně). Přejezd do města Guajimico. Ubytování, večeře a nocleh.

5. den

po snídani cesta do Trinidadu, prohlídka města (na seznamu UNESCO). Atmosféru koloniálního města zpestří ochutnávka typického místního nápoje La Canchnchara. Místní muzeum se sbírkou nejrůznějších předmětů od dob objevení Kuby. Po obědě (fakultativně) cesta do Playa Ancon. Ubytování a večeře v hotelu Costasur, nocleh.

6. den

po snídani cesta do korzárského městečka Bayamo, návštěva kostela. Po krátké prohlídce města pokračování do Santiaga de Cuba. Večeře a nocleh v Santiago de Cuba.

7. den

snídaně. Celodenní prohlídka Santiaga de Cuba. Právě zde Fidel Castro vyhlásil vítěztví kubánské revoluce (historické Muzeum 26. června, zvané Moncada, hřřbitov Santa Ifi genia). Oběd (fakultativně), volné odpoledne. Večeře a nocleh.

8. den

po snídani cesta do Camaguey. Oběd (fakultativně) Prohlídka (velmi dobře zachovalé centrum) jednoho z prvních sedmi městeček, založených po příchodu španělských kolonizátorů na Kubu v letech 1514–1515. Ubytování, večeře a nocleh v Camaguey.

9. den

po snídani se vypravíme do města Santa Clara. Cestou zastavíme na oběd (fakultativně). Ubytování v hotelu Los Caneyes. Večeře v hotelu, nocleh.

10. den

snídaně. Prohlídka Santa Clara (město spojené s Che Guevarou), navštívíme Mausoleo del Che. Odpoledne se vypravíme do Varadera, cestou zastavíme na oběd (fakultativně) Ubytování, večeře v hotelu ve Varaderu.

11. - 14. den

volný den ve Varaderu. (all inclusive).

15. den

během dne transfer na letiště a odlet do ČR.

16. den

přílet do Prahy.

Příplatky

pojištění léčebných výloh (364 Kč) • pojištění storna – výhodně s balíčkem dalších služeb (316 Kč) • 1lůžkový pokoj (6990 Kč)

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Havana

26°C Jasno

Playa Giron

24°C Jasno

Varadero

28°C Jasno

×