800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL BRISAS GUARDALAVACA

  • Hotel se nachází přímo u pláže

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Hotel leží přímo v srdci písečné pláže Guardalavaca, transfer do hotelu trvá cca 1 hodinu z holguinského letiště a nedaleko hotelu je malá nákupní zóna.

Ubytování

Celý komplex se skládá z 5podlažních budov umístěných ve velké zahradě. Standardní pokoje v hotelové budově mají koupelnu s WC, klimatizaci, fén, telefon, SAT/ TV, ledničku a balkon. Pokoje ve vilách jsou umístěny v bungalovech po celém komplexu a mají podobné vybavení jako standardní pokoje, jsou ale větší a mají modernější vybavení, navíc posezení a balkon nebo terasu.

Vybavení

V hotelu se nachází vstupní hala s lobby barem, 4 bary, 2 bufetové restaurace, 2 restaurace a’la carte (italská restaurace a restaurace s mořskými plody), 2 gril restaurace, snack bar otevřený 24 hodin denně, capuccino bar, minimarket, kadeřník, diskotéka, 2 velké plavecké bazény s odděleným dětským bazénem, bar u bazénu, sluneční terasa, kavárna, diskotéka, obchůdky se suvenýry. Služby za poplatek: masáže, salon krásy, jízda na koni, potápění, vodní lyže, jízda na banánu, trezor, hlídání dětí. Pro děti: miniklub (2–12 let), dětský bazén, dětské hřiště, mini disco, 2 integrované sladkovodní bazény, hlídání dětí za poplatek.

Stravování

All inclusive. Snídaně: bufetové Obědy: bufetové Večeře: bufetové All inclusive: plná penze – snídaně, obědy a večeře formou bufetu, večeře také možné jednou za týden v restauracích a’la carte po předchozí rezervaci, konzumace národních a mezinárodních alkoholických a nealkoholických nápojů 24 hodin denně, svačiny po celý den. Sporty: aerobic, jízda na koni, volejbal, sauna, tenis, windsurfi ng, zkušební ponor, šnorchlování, katamaran, kajaky, kola, biliár, fi tness, 2 jacuzzi, šipky, krátké výlety do okolí, animační program, večerní představení, lehátka, slunečníky a ručníky, nošení all inclusive náramku povinné.

Pláž

Přímo na písčité pláži.

Náš názor

Turistický ráj na pláži Guardalavaca vám umožní nejen příjemný odpočinek, ale i možnost setkání s delfíny v rámci nejlepší show na Kubě.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 72 km

Počasí

Havana

30°C Skoro jasno

Playa Giron

26°C Převážně oblačno

Varadero

28°C Polojasno

×