800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHavana - Viňales - Varadero deluxe

    Prožijete koloniální atmosféru Havany, okouzlí Vás přírodní krásy oblasti Viňales a odpočinete si ve Varaderu třeba s pravým kubánským doutníkem.

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Program zájezdu:

Program zájezdu:

1. den PRAHA - VARADERO

Sraz skupiny na letišti Praha 2,5 hodiny před odletem. Odlet na Kubu. Přílet do Varade ra, transfer do luxusního hotelu Iberostar Parque Central v Havaně, nocleh.

2. den HAVANA

Snídaně. Celodenní prohlídka Havany. Prohlídka historického centra. Uvidíte ha - vanskou pevnost, Capitol, náměstí Las Armas s koloniálními paláci, bývalý prezi - dentský palác, náměstí Revoluce, proslu - lou pobřežní promenádu Malecón. Po obědě ve světoznámé restauraci Bodegu - ita del Medio si prohlédnete havanskou ka tedrálu a muzeum kubánského rumu s ochutnávkou. Návštěva továrny na výrobu doutníků s možností zakoupení kubánských doutníků. Návrat do hotelu Iberostar Par que Central, nocleh.

3. den VIŇALES, PIŇAR DEL RIO

Snídaně. Celodenní výlet autobusem do ob lasti tabákových plantáží Viňales, kde bu dete moci pozorovat práci místních dělní ků na tabákových plantážích. Po prohlíd ce Zdi prehistorie (Mural de la Prehistoria) následuje oběd v typické místní restaura ci, a poté návštěva jeskyně Indian Cave s plavbou podzemní řekou. Návrat zpět do Havany, nocleh.

4. den HAVANA - VARADERO

Snídaně. Odjezd do nejznámějšího středi - ska Kuby - Varadera. Ubytování v hotelu Pa radisus Princesa del Mar (ubytování je mož né i v kterémkoliv hotelu na Varaderu či na Cayo Santa Maria dle výběru).

5. - 10. den VARADERO

Pobyt ve vybraném hotelu v oblasti Vara - dero (nebo Cayo Santa Maria) s programem All Inclusive.

11. den ODLET DO PRAHY

Snídaně. Transfer na letiště ve Varaderu a odlet do Prahy.

12. den PŘÍLET DO PRAHY

Možnosti ubytování

Počasí

Havana

26°C Jasno

Playa Giron

24°C Jasno

Varadero

28°C Jasno

×