800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL MELIA HABANA 5* + BLAU COLONIAL 4*

Kouzlo Havany a romantických pláží.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Program zájezdu

1. den

ODLET Z PRAHY
Odlet z letiště Praha - Ruzyně, odbavení 2 hodiny před odletem. Přílet do Havany v odpoledních hodinách. Uvítání na letišti, transfer do hotelu, nocleh.

2. den

HAVANA - CAYO COCO
Snídaně. Transfer na letiště v Havaně a vnitrostátní přelet z Havany na ostrov Cayo Coco. Uvítání na letišti a transfer do vybraného hotelu na ostrově Cayo Coco či Cayo Guillermo (oba ostrovy spolu propojeny násypovým mostem). Ubytování.

3. - 6. den

POBYT NA OSTROVĚ CAYO COCO ČI CAYO GUILLERMO
Pobyt v hotelu na panenských ostrovech Cayo Coco (větší) či Cayo Guillermo (menší) s programem All Inclusive, který zahrnuje snídani, oběd i večeři formou švédských stolů, občerstvení během dne, neomezenou konzumaci nealkoholických i alkoholických nápojů místní výroby včetně vynikajících místních koktejlů a širokou nabídku sportovních aktivit a nemotorizovaných vodních spor­tů. Během dne i večer hotely pořádají animační programy pro hotelové hosty včetně hlídání dětí. Ostrov Cayo Coco je oblíbeným místem pro potápěče díky vynikajícím podmínkám na pozo­rování podmořského světa. Díky izolovanosti od civilizace je pobyt na Cayo Coco nebo Cayo Guillermo ideálním místem pro vyznavače poklidné dovolené.

7. den

CAYO COCO - HAVANA
Snídaně. Transfer na letiště a vnitrostátní přelet do Havany. Okružní jízda Havanou se zastávkami na náměstí Francisco de Asis, náměstí Armos, v místní pev­nosti. Prohlídka světoznámé katedrály a dalších zajímavých míst. Prohlídka pre­zidentského paláce, centrálního parku, Kapitolu, náměstí revoluce a havanské univerzity. Oběd v typické místní restauraci včetně ochutnávky mícha­ného drinku „mojito". Transfer do hotelu. Individuální volno. Možnost individuální pěší procházky centrem historické Havany nebo například návštěva mezi­národně uznávaného kabaretu Tropi­ca­na (cca 75,- CUC). Nocleh v Havaně.

8. den

ODLET DO PRAHY
Snídaně. Odpoledne transfer na letiště a odlet z Havany zpět do Prahy.

9. den

PŘÍLET DO PRAHY

MELIA HABANA 5*

Poloha

tento moderní a komfortní hotel se nachází ve čtvrti Miramar, cca 11 km od centra Havany (pravidelné spojení hotelovým busem).

Vybavení

4 restaurace, 5 barů, kavárna, business centrum, kadeřnický salon.

Zábava a sport

3 bazény (z toho 2 s jacuzzi), (lehátka u bazénu bez poplatku).

Stravování

snídaně formou bufetu.

Ubytování

koupelna s WC, klimatizace, sat. TV, telefon s možností připojení na internet, trezor, minibar (za poplatek), balkon.

BLAU COLONIAL 4*

Poloha

tento hotelový resort v koloniálním stylu se nachází přímo u pláže s jemným bílým pískem.

Pláž

dlouhá pláž Playa Larga s jemným bílým pískem přímo u hotelu.

Vybavení

v areálu hotelu najdete 4 restaurace (z toho 3 a la carte), 4 bary, diskotéku, bazén, obchod se suvenýry, internet (za poplatek).

Zábava a sport

aqua-aerobik, lukostřelba, basketbal, plážový volejbal, jízdní kola (2 hod. denně), biliár, fotbal, tenis, stolní tenis (osvětlení za poplatek), centrum vodních sportů – zdarma k dispozici kajaky, šlapadla, potřeby k šnorchlování, plachtění, windsurfing. Hotel organizuje animační programy, večerní zábavu, kurzy tance.

Stravování

All Inclusive zahrnuje: snídaně, obědy i večeře formou bufetu v hlavní restauraci, snacky a neomezená konzumace nealkoholických a alkoholických nápojů 24 hod.

Ubytování

koupelna s WC, nastavitelná klimatizace, TV, lednička, telefon, fén, trezor, balkón nebo terasa.

Počasí

Havana

31°C Skoro jasno

×