800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL MEMORIES VARADERO + MEMORIES FLAMENCO

12 nebo 13 denní kombinovaný zájezd Varadero - Cayo Coco. Po příletu Vás čeká transfer do hotelu Memories na Varaderu. Druhý den po snídani transfer na letiště, přelet a transfer do jednoho ze 4 hotelů sítě Memories na Cayo Coco, kde budete ubytováni 7 nocí. Pak Vás čeká transfer na letiště a přelet zpět na Varadero, kde strávíte zbývající dny pobytu.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis zájezdu

12 nebo 13 denní kombinovaný zájezd Varadero - Cayo Coco. Po příletu Vás čeká transfer do hotelu Memories na Varaderu. Druhý den po snídani transfer na letiště; přelet a transfer do jednoho ze 4 hotelů sítě Memories na Cayo Coco; kde budete ubytováni 7 nocí. Pak Vás čeká transfer na letiště a přelet zpět na Varadero; kde strávíte zbývající dny pobytu.
Cayo Coco

 • Tento ostrov na sever od hlavního ostrova Kuby má rozlohu 370 km2 a je součástí soustroví Jardines del Rey; které spojuje s hlavním ostrovem visutá silnice; která byla postavena; aby minimálně zatěžovala životní prostředí; neboť 85 % rozlohy ostrova je pokryto vegetací. Na ostrově je pouze 9 hotelů a proto je doporučován těm; kdo milují neporušené pláže s bílým pískem; klidné a mělké moře tyrkysových barev a přírodu vůbec; neboť celé soustroví bylo vyhlášeno bisoférickou rezervací UNESCO. Na ostrově můžete spatřit až 200 druhů ptáků; včetně kolonie plameňáků čítající 30.000 kusů. Cayo Coco má vlastní letiště; z něhož transfer do hotelu nezabere více než 10-30 minut.
 • Varadero
  • Místo; jehož jméno se stalo synonymem pro krásnou pláž a moře. Poloostrov Hicacos; na kterém se Varadero nachází; se jako prst natažený směrem k Floridě odděluje ze severního pobřeží Kuby necelých 100 km východně od Havany. Severní část poloostrova je lemována přes 20 km dlouhou pláží z bělostného korálového prachového písku a azurovým mořem. Jako turistická zóna nemá letovisko vyhraněné centrum; ale jsou zde parky a místa; kde se prodávají rukodělné suvenýry; restaurace; zábavní parky; golfové hřiště atd.
  • Hotel Memories Varadero **** v kombinaci s hotelem Memories Flamenco *****
   Jedinečná kombinace ubytování v hotelech spravovaných kanadským hotelovým řetězcem Blue Diamond - Memories. Kromě rušného Varadera zažijete ten pravý Karibik včetně krásných bílých pláží na ostově Cayo Coco; který není trvale obydlený. Obklopeni divokou přírodou bude relaxovat; potápět se nebo poznávat krásy tohoto stále „zapomenutého” kousku světa. Přitom však nemusíte nic slevit z nároků na hotelové zázemí a služby. Memories Flamengo disponuje pokoji Junior suite; které jsou vybaveny individuálně ovladatelnou klimatizací; balkónem či terasou s výhledem do zahrady; satelitní televizí; minibarem; žehlícím prknem a žehličkou; vlastním sociálním zařízením (koupelna s vanou; vysoušeč vlasů; WC) a bezpečnostní schránkou (za poplatek). Samozřejmostí jsou služby All Inclusive 24 hodin denně; 1 bazén pro dospělé a 1 pro děti; dětský klub; animační a zábavní programy a sportovní vyžití. V oblasti ostrova je český delegát dostupný pouze na telefonu.
  Při 12 denním zájezdu
  • 3 noclehy v hotelu na Varaderu a 7 noclehů v hotelu na Cayo Coco
  Při 13 denním zájezdu
  • 3 noclehy v hotelu na Varaderu a 8 noclehů v hotelu na Cayo Coco

  V Havaně a na Cayo Coco není přítomen delegát. Klientům je k dispozici na telefonu.Transfer mezi Varaderem a letištěm v Havaně trvá asi 2 hodiny.

×