800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL IBEROSTAR DAIQUIRI

  • Hotel je situován přímo na písečné pláži
  • Vhodné pro rodiny s dětmi

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotelový komplex v moderním designu, umístěný na jednom z nejkrásnějšch kubánských ostrovů (Cayo Guillermo), je vzdálen pouze 40 km od letiště na ostrově Cayo Coco.

Ubytování

Vkusně zařízené pokoje jsou umístěny v 3patrových budovách, mají vlastní koupelnu s WC, klimatizaci, telefon, SAT/TV, lednici a balkon nebo terasu.

Vybavení

Moderní hotel umístěný v rozsáhlé zahradě má k dispozici 2 bazény s vestavěným dětským bazénem, fi tness, masáže a saunu, 4 bary a 3 restaurace (hlavní restaurace, 2 restaurace a‘la carte: mexická a kreolská restaurace), lobby bar, Palapa gril na pláži, aqua bar, sál pro zábavy, obchůdky se suvenýry, butiky, konferenční sál, internet. Služby za poplatek: vodní sporty na pláži. Hotel nabízí pořádání svatebních obřadů. Pro děti: miniklub, dětské hřiště, hlídání dětí, dětský bazén.

Stravování

All inclusive. Snídaně: bufetové Obědy: bufetové Večeře: bufetové All inclusive: plná penze formou bufetu, kromě kontinentální snídaně pro ty, kteří vstávají později (10.00 – 12.00 hod.), večeře možné také v restauracích a’la carte po předchozí rezervaci, oběd v Palapa grilu, svačiny na barech, neomezená konzumace alkoholických a nealkoholických místních i mezinárodních nápojů, program zahrnuje následující sporty: windsurfi ng a plachtění na katamaránu, zkouška potápění, sauna, fi tness, biliár, lukostřelba, stolní tenis, střelba z pušky, tenis, sálový fotbal a volejbal.

Pláž

Přímo na písčité pláži.

Náš názor

Oáza pro relaxaci v nedotčené karibské přírodě vám umožní strávit dovolenou s vysokým standardem, ideální místo pro milovníky vodních sportů.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 40 km
×