800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyKombinace Varadero + Cayo Santa Maria (MÉLIA VARADERO + MÉLIA LAS DUNES)

  • Vypravte se za poznáním - ať již přímo na Cayo Santa Maria, na okolních ostrovech nebo na pevnině.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Informace o hotelu

Po příletu je pro vás připraven transfer na ostrov Cayo Santa Maria, kde strávíte 5 nocí a budete mít možnost seznámit se s krásami tohoto ostrova. Šestý den vás čeká přesun do letoviska Varadero, kde strávíte zbývající dny vašeho pobytu.

Varadero

Místo, jehož jméno se stalo synonymem pro krásnou pláž a moře. Poloostrov Hicacos, na kterém se Varadero nachází, se jako prst natažený směrem k Floridě odděluje ze severního pobřeží Kuby necelých 100 km východně od Havany. Severní část poloostrova je lemována přes 20 km dlouhou pláží z bělostného korálového prachového písku a azurovým mořem. Jako turistická zóna nemá letovisko vyhraněné centrum, ale jsou zde parky a místa, kde se prodávají rukodělné suvenýry, restaurace, zábavní parky, golfové hřiště atd.

Cayo Santa Maria

Nádherný ostrov Cayo Santa Maria ze souostroví Královské zahrady – Jardines del Rey, leží v Atlantském oceánu, 155 km od letiště Santa Clara. S pevninou jespojen 48 km dlouhou hrází. Ostrov je plný bujné tropické vegetace i nádherných bílých pláží. Panenský ostrov, na němž vznikl první hotelový resort teprve roku2001, si uchovává klidnou a příjemnou atmosféru v maximálním souladu s přírodou. Většina turistického zázemí je soustředěna do severozápadní části ostrova,jih patří hustým porostům mangrovů. Sever a západ pak nabízejí vodu dokonale průzračnou, do níž se vstupuje z bílých pláží, pokrytých jemným pískem. Ostrovbyl vyhlášen biosférickou rezervací UNESCO. Můžete zde mimo jiné vyzkoušet si windsurfing, kitesurfing, navštívit jedno z největších delfinárií v Latinské Americe,plavit se na katamaránu či šnorchlovat. Dovolená na Cayo Santa Maria je především ve znamení relaxace na pláži s výborným koktejlem v ruce, nicméně vypravte se i za poznáním – ať již přímo na Cayo Santa Maria, na okolní ostrovy nebo na pevninu.

Mélia Varadero *****

Komfortní hotel se skvělou polohou je vhodný pro klienty všech věkovýchkategorií, hledajících kvalitní služby a příjemné prostředí ke strávení aktivníi odpočinkové dovolené. V těsné blízkosti se nachází nákupní centrum PlazaAmerica.

Mélia Las Dunas *****

Rozlehlý hotelový resort leží u pěkného úseku pláže s bílým pískem. Nabízívysoký standard služeb, výtečnou stravu, širokou nabídku rekreačních aktivita velmi kvalitní all inclusive. Ubytování je zajištěno v patrových vilkách umístěnýchv zeleni.

Při 13denním zájezdu
Šest noclehů ve Varaderu a pět noclehů v hotelu na Cayo Santa Maria.
Při 12denním zájezdu
Pět noclehů ve Varaderu a pět noclehů v hotelu na Cayo Santa Maria.

** Na ostrově Cayo Santa Maria není přítomen delegát. Klientům je k dispozici na telefonu.
** Přesný program zájezdu závisí na dostupnosti přeletů místních leteckých společností. V závislosti na tomto může být dodatečně mírně upraven.

Cena nezahrnuje: doporučený příplatek za cestovní pojištění 890 Kč / pobyt / dospělá osoba a 490 Kč / pobyt / dítě do 18 let, vstupní vízum (cestovní kancelář vám zajistí vstupní vízum na požádání a poplatek 950 Kč na osobu), fakultativní služby.

×