Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu*
Více informací o slevě* platí pro vybrané zájezdy
Kuba | Jardines del Rey | Cayo Santa Maria

MELIA BUENAVISTA

  Hodnocení

  4.53 262 hodnocení

  Poloha a popis

  Pláž

  Krásná písečná pláž je přímo u hotelu. Lehátka a slunečníky jsou zdarma.

  Náš názor

  - luxusní hotel v klidném prostředí - uspokojí i náročnou klientelu - krásné písečné pláže

  Poloha

  Menší luxusní hotel se nachází na západním cípu ostrůvku Santa Maria, je obklopen nádhernými plážemi a menšími zátokami. Od letiště Santa Maria (Las Brujas) je vzdálen cca 5 km.

  Vybavení

  Hala s recepcí, hlavní restaurace a několik restaurací s obsluhou, bary, bazény, Spa centrum, obchody, kadeřník, lékař. Hotel je určen pouze pro dospělé osoby starší 18 let.

  Ubytování

  Pokoje jsou umístěné v patrových bungalovech s výhledem na zahradu, bazén nebo na moře. Pokoje mají terasu, klimatizaci, satelitní LCD televizor, minibar, trezor, kávovar, žehlící prkno s žehličkou, koupelnu s vanou, sprchou a vysoušečem vlasů. Za příplatek a na vyžádání suity s výhledem na moře a royal suity.

  Sport a zábava

  Posilovna, masáže, sauna, jacuzzi, 2 tenisové kurty, fotbalové hřiště, stolní tenis, kulečník, basketbal, volejbal, vodní sporty na pláž. Lekce potápění u bazénu. Hotel nabízí služby Day Around, kde můžete strávit den v jiném hotelu řetězce Sol Melia na ostrově zdarma (dopravu zajišťuje hotel).

  Strava

  All inclusive formou plné penze, včetně denního občerstvení a nápojů místní výroby. Možnost večeří v restauracích s tématickou kuchyní a obsluhou po předchozí rezervaci. Rovněž hotel nabízí možnost večeří ve specializovaných restauracích ostatních hotelů Sol Melia na ostrově Santa Maria po předchozí rezervaci (dopravu do těchto hotelů poskytuje hotel zdarma).