800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL MEMORIES VARADERO + MEMORIES PARAISO

12 nebo 13 denní kombinovaný zájezd Varadero - Cayo Sanrta Maria. Po příletu Vás čeká transfer do hotelu Memories na Varaderu. Druhý den po snídani transfer na letiště, přelet a transfer do jednoho ze 4 hotelů sítě Memories na nebo Cayo Santa Maria, kde budete ubytováni 7 nocí. Pak Vás čeká transfer na letiště a přelet zpět na Varadero, kde strávíte zbývající dny pobytu.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis zájezdu

12 nebo 13 denní kombinovaný zájezd Varadero - Cayo Sanrta Maria. Po příletu Vás čeká transfer do hotelu Memories na Varaderu. Druhý den po snídani transfer na letiště; přelet a transfer do jednoho ze 4 hotelů sítě Memories na nebo Cayo Santa Maria; kde budete ubytováni 7 nocí. Pak Vás čeká transfer na letiště a přelet zpět na Varadero; kde strávíte zbývající dny pobytu.
Cayo Santa Maria

 • Jedná se o malý ostrov (16 km dlouhý a 2 km široký) nedaleko severního pobřežím hlavního ostrova. Santa Maria; stejně jako Cayo Coco; jsou součástí souostroví Jardines del Rey; které bylo vyhlášeno biosférickou rezervací UNESCO. S hlavním ostrovem je spojuje visutá silnice; postavená v devadesátých letech minulého století. Severní část ostrova je proslulá nádhernou pláží dlouhou 13 km na jejímž severním okraji se nachází několik hotelů. Jižní část ostrova je bažinatá s mangrovníkovým lesem. Moře je u ostrůvku Santa Maria divočejší s většími vlnami. Dlouhé a mnohdy panenské pláže jsou největším lákadlem oblasti. I když od roku 2001; kdy byl otevřen první hotel množství ubytovacích kapacit stále roste; zůstává Santa Maria oázou klidu a nádherné přírody.
 • Varadero
  • Místo; jehož jméno se stalo synonymem pro krásnou pláž a moře. Poloostrov Hicacos; na kterém se Varadero nachází; se jako prst natažený směrem k Floridě odděluje ze severního pobřeží Kuby necelých 100 km východně od Havany. Severní část poloostrova je lemována přes 20 km dlouhou pláží z bělostného korálového prachového písku a azurovým mořem. Jako turistická zóna nemá letovisko vyhraněné centrum; ale jsou zde parky a místa; kde se prodávají rukodělné suvenýry; restaurace; zábavní parky; golfové hřiště atd.
  • Hotel Memories Varadero **** v kombinaci s hotelem Memories Paraiso *****
   rchitektura resortu Memories Paraiso na ostrově Santa Maria evokuje koloniální období a je citlivě zasazena do okolní přírody. Leží přímo na opěvované pláži omývané křišťálově čitým mořem. Ostrůvek je s pevninou spojen 48 km dlouhou silnící na vyvýšeném náspu; ale i přesto si zachoval klidný ráz a pocit bezpečí; daleko od ruchu a veselí Varadera. Informace o hotelu Memories Paraiso disponuje pokoji Junior suite; které jsou vybaveny individuálně ovladatelnou klimatizací; balkónem či terasou s výhledem do zahrady; satelitní televizí; minibarem (denně doplňovaným); konvicí na kávu a čaj; CD/USB přehrávačem; vlastním sociálním zařízením (koupelna s vanou; vysoušeč vlasů; WC) a bezpečnostní schránkou. Samozřejmostí jsou služby All Inclusive 24 hodin denně; 1 bazén pro dospělé a 1 pro děti; dětský klub; animační a zábavní programy a sportovní vyžití. V oblasti ostrova je český delegát dostupný pouze na telefonu.
  Při 12 denním zájezdu
  • 3 noclehy v hotelu na Varaderu a 7 noclehů v hotelu na Cayo Santa Maria
  Při 13 denním zájezdu
  • 3 noclehy v hotelu na Varaderu a 8 noclehů v hotelu na Cayo Santa Maria

  V Havaně a na Cayo Santa Maria není přítomen delegát. Klientům je k dispozici na telefonu.Transfer mezi Varaderem a letištěm v Havaně trvá asi 2 hodiny.

×