800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PRESIDENTE 4* + BARCELO CAYO SANTA MARIA 5*

Kouzlo Havany a romatických pláží.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Program zájezdu

1. den

ODLET Z PRAHY
Odlet z letiště Praha - Ruzyně, odbavení 2 hodiny před odletem. Přílet do Havany v odpoledních hodinách. Uvítání na letišti, transfer do hotelu, nocleh.

2. den

HAVANA - CAYO SANTA MARIA
Snídaně. Transfer na letiště v Havaně a vnitrostátní přelet z Havany na ostrov Cayo Santa Maria. Uvítání na letišti a transfer do vybraného hotelu na ostrově Cayo Santa Maria či Ensenachos (oba ostrovy jsou spolu propojeny). Ubytování.

3. - 6. den

POBYT NA OSTROVĚ CAYO SANTA MARIA ČI CAYO ENSENACHOS
Pobyt v hotelu na panenských ostrovech s programem All Inclusive, který zahrnuje snídani, oběd i večeři formou švédských stolů, občerstvení během dne, neomezenou konzumaci nealkoholických i alkoholických nápojů místní výroby včetně vynikajících místních koktejlů a širokou nabídku sportovních aktivit a nemotorizovaných vodních spor­tů. Během dne i večer hotely pořádají animační programy pro hotelové hosty včetně hlídání dětí. Díky izolovanosti od civilizace je pobyt na Cayo Santa Maria či Cayo Ensenachos ideálním místem pro vyznavače poklidné dovolené.

7. den

CAYO SANTA MARIA - HAVANA
Snídaně. Transfer na letiště a vnitrostátní přelet do Havany. Okružní jízda Havanou se zastávkami na náměstí Francisco de Asis, náměstí Armos, v místní pev­nosti. Prohlídka světoznámé katedrály a dalších zajímavých míst. Prohlídka pre­zidentského paláce, centrálního parku, Kapitolu, náměstí revoluce a havanské univerzity. Oběd v typické místní restauraci včetně ochutnávky mícha­ného drinku „mojito". Transfer do hotelu. Individuální volno. Možnost individuální pěší procházky centrem historické Havany nebo například návštěva mezi­národně uznávaného kabaretu Tropi­ca­na (cca 75,- CUC). Nocleh v Havaně.

8. den

ODLET DO PRAHY
Snídaně. Odpoledne transfer na letiště a odlet z Havany zpět do Prahy.

9. den

PŘÍLET DO PRAHY

PRESIDENTE 4*

Poloha

nově zrekonstruovaný klasický hotel z roku 1925 je situován asi 10 minut jízdy od centra města a 200 m od slavné havanské promenády Malecon. Hotel má 160 pokojů.

Vybavení

2 restaurace, snack bar, lobby bar, kavárna, obchod se suvenýry, turistické centrum.

Zábava a sport

velký bazén s barem a lehátky v klidném prostředí.

Stravování

snídaně formou bufetu.

Ubytování

koupelna s WC, fénem, klimatizace, satelitní TV, minibar, trezor (za poplatek).

BARCELO CAYO SANTA MARIA 5*

Poloha

nově postavený hotel patří k známé síti hotelů Barcelo. Moderní hotelový komplex s 624 pokoji je ideálním místem pro poklidnou dovolenou a pro milovníky potápění.

Vybavení

v hotelovém areálu naleznete 3 restaurace (z toho 2 a la carte) gril bar na pláži, 4 bary, bazén s jacuzzi (lehátka a slunečníky zdarma), obchody se suvenýry, lékařská služba, dětský klub (4-12 let). Za poplatek možnost hlídání dětí.

Pláž

hotel leží přímo u pláže s jemným bílým pískem.

Zábava a sport

tenis, hřiště na plážový volejbal, centrum vodních sportů – kajaky, windsurfing, katamarány. Za poplatek motorové vodní sporty, potápění, přístup k internetu. Hotel organizuje pestré animační programy a večerní show.

Stravování

All Inclusive zahrnuje: snídaně, obědy i večeře formou bufetu v hlavní restauraci, snacky a neomezená konzumace nealkoholických a místních alkoholických nápojů (24 hod.).

Ubytování

koupelna s WC, fén, klimatizace, TV (sat.), minibar, telefon, trezor, balkón nebo terasa.

×