800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyJih Kuby a ostrov Cayo Santa María

Program který kombinuje návštěvu kulturních a přírodních symbolů ostrova spolu s odpočinkem na pláži ve vyhlášeném letovisku Varadero.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Náš názor

Program který kombinuje návštěvu kulturních a přírodních symbolů ostrova spolu s odpočinkem na pláži ve vyhlášeném letovisku Varadero.

Popis okruhu

1. DEN - PRAHA - HAVANA       
- přílet do Havany, transfer do hotelu ve Varaderu.

2. - 5 DEN - VARADERO
- pobyt vy vybraném hotelu ve Varaderu s programem all inclusive, volno, případně možnost fakultativních výletů do Havany apod.

6. DEN - VARADERO - GUAMÁ - CIENFUEGOS
- z největšího turistického centra Kuby Varadera  na pobřeží Atlantiku se přesunete do oblasti Karibiku - známé Zátoky sviní, která se v roce 1961 stala dějištěm vylodění kubánských exulantů. Ve středisku Guamá navštívíte krokodýlí farmu, projedete se na člunech po Jezeře pokladů a na jednom z ostrovů si prohlédnete malý skanzen jedné s předkolumbovských kultur - Tainů. Odpoledne pokračování do města Cienfuegos, nazývaného kubánci perla jihu. Uvidíte divadlo Terry, katedrálu, hlavní park a okolní ulice s řadou budov v neoklasicistickém stylu.

7. DEN - CIENFUEGOS - TRINIDAD
- jeden z největších zážitků na vás čeká během dopoledního programu. V delfináriu Cienfuegos navštívíte  show cvičených delfínů. Fakultativně možnost koupání s delfíny, během kterého absolvujete nejrůznější aktivity v moři s delfíny. Přejezd do města Trinidad, které bylo zapsáno do Seznam světového dědictví lidstva UNESCO. Navštívíte hlavní náměstí Plaza Mayor, jeden z městských paláců z 18. stol., muzeum Romantico, kostel Nejsvatější trojice a samozřejmě nebude chybět ani ochutnávka místního koktejlu ,,La Chanchanchara", který byl pojmenován podle baru, kde se podává.

8. DEN - TRINIDAD - CAYO SANTA MARÍA
- během dopoledne návštěva jedné z přírodních rezervací pohoří Escambray. Během pěší túry pralesem poznáte kromě nezapomenutelných scenerií i rozmanitou faunu a flóru této oblasti - zastávka u vodopádů s možností koupání. Odpoledne přejezd na korálový ostrov Cayo Santa María s 11 km panenských pláží s neobyčejně bílým pískem a průzračným mořem. Tyto ostrovy jsou spojené s Kubou umělou silniční hrází a jejich pláže jsou považovány za jedny z nejkrásnějších na Kubě.

9. DEN - CAYO SANTA MARÍA
- pobyt v hotelu **** s programem all inclusive na ostrově Cayo Santa María. Individuální volno.

10. DEN - CAYO SANTA MARÍA - SANTA CLARA - VARADERO
- dopoledne volno na koupání a odpočinek na překrásných plážích ostrova Cayo Santa María.V odpoledních hodinách pokračování do Varadera. Během cesty krátká zastávka ve městě Santa Clara, kde se nachází pomník a muzeum - mauzoleum Ernesta Che Guevary, legendárního kubánského hrdiny.

11. - 12. DEN - VARADERO        
- pobyt ve Varaderu v hotelu s programem all inclusive.

13. DEN
- dopoledne volno, odpoledne transfer na letiště do havany a odlet do Prahy.

Počasí

Havana

25°C Polojasno

Playa Giron

23°C Polojasno

Varadero

26°C Polojasno

×