800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL BRISAS TRINIDAD DEL MAR

Hotel se nachází cca 12 km od centra městečka Trinidad a transfer z Varadera trvá cca 4 hodiny. Komplex leží na bílé písečné pláži a je obklopený pohořím Escambray.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel se nachází cca 12 km od centra městečka Trinidad a transfer z Varadera trvá cca 4 hodiny. Komplex leží na bílé písečné pláži a je obklopený pohořím Escambray.

Ubytování

Komfortní pokoje a hezky zařízené pokoje se nacházejí v 3patrových budovách a jsou vybaveny koupelnou s WC, sprchou nebo vanou, klimatizací, fénem, telefonem, rádiem, SAT/TV, trezorem. Rodinné pokoje se skládají ze dvou místností.

Vybavení

K vybavení hotelu patří vstupní hala, piano bar, karaoke sál, restaurace a restaurace a’la carte, bar, obchůdky, ohromný bazén s jacuzzi, barem a sluneční terasou, dětský bazén, fi tness, lékárna, herna, konferenční hala. Služby za poplatek: motorové sporty na vodě, potápění, zdravotní služba, rybolov, pronájem aut, kol a motorek, praní prádla, svatební obřady a párty. Pro děti: dětský program, dětský bazén.

Stravování

All inclusive: plná penze formou bufetu, večeře v restauraci a la carte (nutná rezervace), snacky a občerstvení během dne, neomezená konzumace místních a vybraných alkoholických a nealko nápojů, sport a vybavení: volejbal, jacuzzi, sauna, fitness, tenis, stolní tenis, plachtění, zkušební ponor v bazénu, plážový volejbal.

Pláž

Přímo na písčité pláži.

Náš názor

Přepychová bílá pláž omývaná tyrkysovým mořem je dokonalým prostředím pro idylickou dovolenou a blízké okolí Trinidadu a pohoří Escambrey vám zaručuje bohatou nabídku výletů.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 12 km
Doba transferu z letiště: 4 h 0 min.

Počasí

Playa Giron

28°C Jasno

×