800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyKombinace Havana - Cayo Santa Maria - Varadero

10, 12, 13, 14 nebo 16 denní kombinovaný zájezd - odlet Praha Havana - Cayo Santa Maria - Varadero

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis zájezdu

10; 12; 13; 14 nebo 16 denní kombinovaný zájezd - odlet Praha
Havana - Cayo Santa Maria - Varadero

Havana
 • Španělsky La Habana je hlavním městem Kuby a zároveň také největším městem této země; které jako magnet přitahuje cestovatele z celého světa. Město bylo prohlášeno jednou z památek světového kulturního dědictví pod ochranou UNESCO. Při procházce uličkami středověkého centra s jeho paláci; kostely a náměstími budete moci obdivovat místy zašlou a jinde krásně opravenou nádheru středověkých staveb. Na kouzlo staré Havany navázaly novější části města s významnými stavbami jako je havanský Kapitol; Velké divadlo a další. V moderní Havaně budete mít možnost seznámit se s místem lidových shromáždění na náměstí Revoluce;kterému dominuje památník J. Martího a vládní administrativní budovy.
 • Hotel Mélia Habana ****
  Hotel Mélia Habana leží přímo v srdci Miramar; Havanské obchodní čtvrti asi 10 minut od centra města. Tento hotel je místem; ze kterého můžete pohodlně navštívit všechny zajímavosti Kubánského hlavního města. Mezi vybavení hotelového pokoje patří i klimatizace; trezor (za poplatek); minibar (za poplatek); vlastní sociální zařízení; vysoušeč vlasů a televizor. K dispozici je bazén (lehátka; slunečníky a osušky zdarma); tenisový kurt nebo fitness. V hotelu je možné připojení k internetu (za poplatek).
Cayo Santa Maria
 • Tento ostrov je dalším ostrovem v naší nabídce; který je součástí souostroví „Královské zahrady“ (Jardines del Rey) a nachází se u severního pobřeží Kuby. Ostrov je s pevninou spojen asi 48km dlouhou násypovou cestou. Velmi kvalitní hotely nacházející se na tomto ostrově jsou citlivě zasazeny mezi palmami a tropickou vegetací a s okolní přírodou tvoří harmonický celek. Ekosystém tohoto ostrova byl vyhlášen organizací UNESCO Rezervací biosféry.
 • Hotel Mélia Cayo Santa Maria ****
  Mélia Cayo Santa Maria je rozlehlý hotelový komplex nádherně zapadající do svého okolí. Tento hotel ubytovává pouze hosty starší 16ti let. Resort se službami all inclusive se rozkládá podél 400 m dlouhé bílé písčité pláže. Pokoje jsou klimatizované s vlastním sociálním zařízením; satelitním televizorem; kávovarem; minibarem a trezorem.
Varadero
 • Jméno; které se právem stalo synonymem pro krásnou pláž a moře. Poloostrov Hicacos se jako prst natažený směrem k Floridě odděluje ze severního pobřeží Kuby necelých 100 km východně od Havany. Severní strana poloostrova je lemována přes 20 km dlouhou pláží z bělostného korálového prachového písku a azurovým mořem. Podél pláže leží hotely tohoto nejlepšího a nejznámějšího kubánského turistického letoviska. Jde o výkladní skřín; v níž si turisté ze všech zemí světa včetně USA (navzdory embargu) užívají nádherného prázdninového prostředí. Jako turistická zóna nemá letovisko jasně vyhraněné centrum; ale jsou zde i parky a místa; kde je soustředěn prodej rukodělných suvenýrů; restaurace a zábavní parky; prvotřídní golfové hřište; delfinárium i malá ukázka tropické přírody na okolních ostrůvcích. Celkový obraz doplňují stavby vil z 20–30 tých let minulého století; kdy bylo Varadero jakousi obdobou americké Palm Beach a oblíbeným místem dovolené milionářské smetánky. Dnes jsou vily rodiny Du Pontů a další mondénními restauracemi nebo součástí hotelových komplexů.
 • Hotel Melia Las Americas *****
  V hotelu Mélia Las Americas lze ubytovat pouze hosty starší 18ti let. Je vhodnou alternativou pro milovníky golfu a klidně strávené dovolené nedaleko centra.
Program zájezdu:
 • 1.- 2.den - po příletu Vás čeká transfer do Havany a nocleh v hotelu Mélia Habana ****; kde budete ubytováni 2 noci se snídani (možnost večeře za příplatek).
 • 3.- 6.den - po snídani transfer na letiště; přelet a transfer do hotelu Mélia Cayo Santa Maria **** na ostrově Cayo Santa Maria; kde budete ubytováni 4 noci.
 • 7.den - do odletu - následuje transfer na letiště a přelet do Havany. Následuje transfer do Varadera; kde strávíte v hotelu Melia Las Americas ***** zbývající dny Vašeho pobytu.
Při 10 denním zájezdu
 • 2 noclehy v hotelu Havaně; 4 noclehy v hotelu na Cayo Santa Maria a 2 noclehy v hotelu na Varaderu
Při 12 denním zájezdu
 • 2 noclehy v hotelu v Havaně; 4 noclehy v hotelu na Cayo Santa Maria a 4 noclehy v hotelu na Varaderu
Při 13 denním zájezdu
 • 2 noclehy v hotelu v Havaně; 4 noclehy v hotelu na Cayo Santa Maria a 5 noclehy v hotelu na Varaderu
Při 14 denním zájezdu
 • 2 noclehy v hotelu v Havaně; 4 noclehy v hotelu na Cayo Santa Maria a 6 noclehy v hotelu na Varaderu
Při 16 denním zájezdu
 • 2 noclehy v hotelu v Havaně; 4 noclehy v hotelu na Cayo Santa Maria a 8 noclehy v hotelu na Varaderu

Na ostrově Cayo Santa Maria a v Havaně není přítomen delegát. Klientům je k dispozici na telefonu.Transfer mezi Varaderem a Havanou trvá asi 2 hodiny. Přesný program zájezdu závisí na dostupnosti přeletů místních leteckých společností. V závislosti na tomto může být dodatečně mírně upraven.

Počasí

Havana

28°C Mlžný opar

Playa Giron

28°C Skoro jasno

Varadero

28°C Polojasno

×