800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyKrásy Kuby s odpočinkem na pláži Varadero

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

odlet z Prahy do Varadera, přílet, ubytování.

2. den

snídaně. Prohlídka staré části Havany, navštívíme muzeum rumu a pokoj Ernesta Hemingwaye v hotelu „Ambos Mundos“. Po obědě v známé restauraci „Bodegita del Medio“ zamíříme do muzea Ernesta Hemingwaye a moderní části hlavního města. V podvečer návrat do hotelu, večeře a nocleh.

3. den

po snídani odjedeme do provincie Piňar del Rio. Cestou můžeme obdivovat malebnou krajinu. Návštěva továrny na výrobu kubánského tabáku. Navštívíme i údolí Valle Viňales (na seznamu UNESCO). Oběd. Cesta přírodou k indiánské jeskyni Cueva del Indio. Ubytování ve Varaderu. Večeře, nocleh.

4. den

snídaně. Zastávka v městečku Matanzas, kde se nacházejí krápníkové jeskyně. Cesta na unikátní krokodýlí farmě, procházka indiánskou vesnicí, možnost projížďky loďkou kolem laguny Aldea Taina. Večeře. Nocleh ve Varaderu.

5. den

po snídani celodenní výlet do Santa Clara. Mimo jiné navštívíme mauzoleum Ernesta Che Guevary a památník vlaku „tren blindado“, který přepravoval poslední munici za diktátora F. Batisty. Pozdě odpoledne návrat do Varadera, ubytování v hotelu. Večeře, nocleh.

6. - 9. den

volný den ve Varaderu, all inclusive.

10. den

během dne transfer na letiště a odlet do ČR.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Havana

26°C Slabý déšť

Playa Giron

27°C Převážně oblačno

Varadero

26°C Převážně oblačno

×