800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyKuba v rytmu salsy a vůně cohiby

Tento tropický ostrov nedaleko Floridy nejsou jen pláže a kvalitní hotely,
ale zahrnuje mnoho zajímavostí od historických památek z nichž mnoho je pod ochranou UNESCO až po nádhernou prakticky ještě nedotčenou přírodu.
Každý návštěvník by si minimálně neměl nechat ujít návštěvu hlavního města Havany - naleznete zde celou řadu muzeí, galerií, koloniálních budov a dalších památek, ale také zcela neopakovatelnou a nezapomenutelnou atmosféru.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

PRAHA/VÍDEŇ – HAVANA
Sraz na letišti v Praze nebo ve Vídni Odlet s mezipřistáním do Havany. Během letu občerstvení v letadle Po příletu transfer do hotelu, ubytování.Nocleh.

2. den

HAVANA
Po snídani prohlídka města s návštěvou staré historické části s nejznámějšími památkami města. Dále prohlídka pokračuje k náměstí Plaza de Cathedral až k Paláci kubánského umění a řemesla Oběd v místí restauraci a panoramatická prohlídka moderní části Havany. Poté návrat do hotelu, večeře. Nocleh.

3. den

HAVANA – VIŇALES - SOROA
Po snídani odjezd do Viňales, jedinečné krajiny s krásnou přírodou a prohlídka prehistorických nástěnných maleb na skalním masívu a indiánské jeskyně Oběd v místní restauraci. Po obědě následuje odjezd do Soroa, kde navštívíte nádherné vodopády a největší zahradu orchidejí. Ubytování a večeře. Nocleh.

4. den

HAVANA – LAS TERRAZAS - HAVANA
Po snídani odjezd do Havany Průjezd přírodní rezervací Las Terrazas, kde můžete poznat místní umělce a jejich dílny. Další zastávkou budou zříceniny starých kávových plantáží a fontán, která je součástí řeky Bayate. Oběd v restauraci Buena Vista Poté pokračování cesty do Havany.Ubytování, fakultatívní večeře. Nocleh.

5. den

HAVANA - CIENFUEGOS
Po snídani odjezd do Trinidad. Během cesty prohlídka Cienfuegos s návštěvou náměstí José Martí Plavba lodí kolem zálivu s obědem na palubě. Poté pokračuje cesta do Trinidad. Ubytování a večeře v Punta Gorda. Nocleh.

6. den

CIENFUEGOS - TRINIDAD
Po snídani odjezd do Trinidadu a poté okružní jízda městem s návštěvou historické části legendárního města, návštěva hlavního náměstí obklopeného koloniálními budovami. Prohlídka muzea Romantico & Canchanchara Oběd v místní restauraci. Ubytování a večeře. Nocleh.

7. den

TRINIDAD
Snídaně. Volný den k odpočinku a relaxaci. Večer návštěva Casa de la Trova. Nocleh.

8. den

TRINIDAD – HAVANA ( VARADERO)
Po snídani odjezd do Varadera přes Santa Clara,kde navštívíte zvláštní muzeum Che Guevara & obrněný vlak. Návrat do Havany a odlet do Prahy nebo Vídně, nebo odjezd do přímořského letoviska.

9. den

PRAHA/VÍDEŇ
Pokračování cesty do Prahy nebo Vídně, během letu občerstvení. Přílet Během tohoto zájezdu máte možnost si prodloužit pobyt o 7 nocí v přímořském letovisku Varadero se službou all inclusive ve 4* nebo 5* hotelu.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Havana

30°C Polojasno

Playa Giron

30°C Polojasno

Varadero

29°C Polojasno

×