800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyKubánská salsa

Užijete si kubánské hudby a tance, naučíte se tančit salsu, procvičíte si naučené dovednosti v praxi a poznáte architekturu koloniální Havany.

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

1. den

PRAHA - VARADERO
Sraz skupiny na letišti Praha cca 25 hodiny před odletem. Odlet na Kubu. Přílet do Varadera, transfer do Havany, nocleh.

2. den

HAVANA
Snídaně. Půldenní prohlídka staré Havany (náměstí Las Armas s koloniálními paláci, havanské katedrály), navštívíte továrnu na doutníky a muzeum rumu. Po obědě ve světoznámé restauraci Bodeguita del Medio následuje přejezd do Casa de la Musica nebo do Teatro America, kde absolvujete dvouhodinový kurz tance salsa (po dohodě je možný i jiný typ, jako např. chachacha, mambo, apod.). Odpoledne návrat do hotelu, nocleh. Večer možnost návštěvy proslulého kabaretu Tropicana (za přípl.).

3. den

HAVANA
Snídaně. Okružní jízda Havanou v místních „coco-taxi“, během které uvidíte náměstí Revoluce, Vedado, Callejon de Hamel, Capitol, centrální park, návštěva muzea tance. Odpoledne přejezd do Teatro America, dvouhodinový kurz tance. Odpoledne návrat do hotelu, nocleh.

4. den

HAVANA
Snídaně. Projížďka Havanou ve starých amerických autech z 50. let přes Miramar, Makedon, návštěva pevnosti Morro Cabaňa, návrat do hotelu. Odpoledne transfer z hotelu do Teatro America, dvouhodinový kurz tance. Večeře v typické kubánské restauraci, poté návštěva nočního klubu nebo kabaretu, praxe tance. Návrat do hotelu, nocleh.

5. den

HAVANA, VARADERO
Snídaně. Dopoledne dvouhodinový kurz tance v Teatro America, odpoledne transfer do vybraného hotelu ve Varaderu pro následný pobyt.

6. - 10./11. den

VARADERO
Pobyt ve vybraném hotelu ve Varaderu. Pobyt v hotelech s programem All Inclusive - zahrnuje snídani, oběd i večeři formou švédských stolů, občerstvení během dne, neomezenou konzumaci nealkoholických i alkoholických nápojů místní výroby včetně vynikajících místních koktejlů. Široká nabídka sportovních aktivit a nemotorizovaných vodních sportů. Animační programy pro hotelové hosty. Doporučujeme využít širokou nabídku fakultativních výletů, ať již jednodenní či dvoudenní výlet do koloniální Havany, celodenní výlet Crusero del Sol, plavbu lodí s proskleným dnem či další výlety.

11./12. den

ODLET DO PRAHY
Volno na koupání a opalování, vodní sporty. Odpoledne transfer na letiště ve Varaderu a odlet do Prahy.

12./13. den

PŘÍLET DO PRAHY

Možnosti ubytování

Počasí

Havana

26°C Jasno

Playa Giron

23°C Jasno

Varadero

26°C Jasno

Podobné hotely v této lokalitě

To nejlepší z Kuby s pobytem na Varaderu

To nejlepší z Kuby s pobytem na Varaderu

Kuba

Cena od: 59 587 Kč

Pro skupinu:

To nejlepší z Kuby - 12ti denní

To nejlepší z Kuby - 12ti denní

Kuba

Cena od: 59 990 Kč

Pro skupinu:

×