800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyNapříč Kubou

HAVANA, VIŇALES, TOPES DE COLLANTES, SANCTI SPIRITUS, SANTA CLARA, CAYO LAS BRUJAS, VARADERO

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

odlet Praha, přílet do Varadera, transfer do Havany, ubytování v hotelu 4*, večeře, individuální volno.

2. den

snídaně, prohlídka historické části města: návštěva muzea slavného spisovatele Ernesta Hemingwaye, prohlídka hotelu Ambos Mundos, kde Hemingway pobýval. Dále prohlídka baru Bodequita del Medio a restaurace Floridita. Oběd v místní restauraci, po obědě prohlídka Capitolu, Central Parku, náměstí Revoluce, hřbitov Kryštofa Kolumba. Návrat do hotelu. Transfer do restaurace na večeři.

3. den

snídaně, odjezd do západní provincie na nejproslulejší tabákové plantáže v údolí Valle de Viňales (90 minut jízdy). Prohlídka malebného pohoří a stejnojmenného města Pinar del Rio, návštěva v továrně na zpracování tabáku. Zastávka u hotelu Los Jazmines - překrásný výhled na okolí. Návrat do hotelu v Havaně, večeře. Ve večerních hodinách návštěva La Maison v Miramanu.

4. den

snídaně, transfer do přístavního města Cienfuegos, někdejší francouzské kolonie, přezdívaného "Perla jihu". Prohlídka města, oběd v místní restauraci. V odpoledních hodinách odjezd do Santa Clary, prohlídka muzea slavného revolucionáře Ernesta Che Guevary. Průjezd pohořím Escambray do oblasti Topes de Collantes, vyhlášené krásnými přírodními scenériemi s vodopády, ubytování v hotelu 3*, večeře.

5. den

snídaně, návštěva parku Guanayara, oběd v místní restauraci Gallega House. Odjezd do historického města Trinidad, které je zapsáno na seznamu kulturního dědictví UNESCO, prohlídka města z počátku 16. století. Dále následuje transfer do hlavního města stejnojmenné provincie Sancti Spiritus, ubytování v hotelu 3*, večeře v místní restauraci.

6. den

snídaně, transfer do města Florencia, procházka krásnou přírodou kolem kokosových a banánových plantáží, jízda na koni. Oběd, transfer do Santa Clary, ubytování v hotelu 3*, večeře.

7. den

snídaně, transfer na ostrůvek Las Brujas, kde se nachází více jak 11 km krásných písečných pláží. Prohlídka městečka Reme- dios, oběd v místní rybí restauraci. Návrat do hotelu v Santa Claře, večeře.

8. den

snídaně, transfer do Varadera, ubytování v hotelu 3* all in­ clusive.

9. - 11. den

volný program, systém all inclusive.

12. den

transfer zpět na letiště ve Varaderu.

13. den

přílet Praha

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Havana

29°C Polojasno

Playa Giron

29°C Mlžný opar

Varadero

29°C Mlžný opar

×