800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PRESIDENTE & ARENAS DORADAS

Hodnocení:
9,5
z 10 na základě 1 recenze
KOMBINACE POBYTOVÝCH HOTELŮ. Velmi kvalitní, luxusně rekonstruovaný havanský hotel El Presidente je příjemným zázemím k poznání života kubánské metropole na vysoké úrovni. Stejně jako kvalitní a velmi oblíbený hotel Arenas Doradas na Varaderu je pečlivě veden španělskou hotelovou sítí Hoteles C. Kombinace obou hotelů i příležitosti, které nabízí Havana a Varadero, jsou zárukou, že se z Kuby budete vracet s těmi nejlepšími vzpomínkami a přáním opět navštívit tento kouzelný karibský ostrov.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis zájezdu

10; 12; 13; 14 nebo 16 denní kombinovaný zájezd - odlet Praha
Havana - Varadero

Havana
 • Španělsky La Habana je hlavním městem Kuby a zároveň také největším městem této země; které jako magnet přitahuje cestovatele z celého světa. Město bylo prohlášeno jednou z památek světového kulturního dědictví pod ochranou UNESCO. Při procházce uličkami středověkého centra s jeho paláci; kostely a náměstími budete moci obdivovat místy zašlou a jinde krásně opravenou nádheru středověkých staveb. Na kouzlo staré Havany navázaly novější části města s významnými stavbami jako je havanský Kapitol; Velké divadlo a další. V moderní Havaně budete mít možnost seznámit se s místem lidových shromáždění na náměstí Revoluce;kterému dominuje památník J. Martího a vládní administrativní budovy.
 • Hotel El Presidente ****
  Velmi kvalitní; luxusně rekonstruovaný havanský hotel El Presidente je příjemným zázemím k poznání života kubánské metropole na vysoké úrovni. Stylově zrekonstruovaný; kvalitní hotel El Presidente je příjemným zázemím k poznání života kubánské metropole na vysoké úrovni. Hotel se nachází asi 4 km od centra staré Havany do jejíhož centra se od hotelu dostanete pohodlně linkou místního autobusu. Pokoje jsou vkusně zařízeny a vybaveny klimatizací; trezorem (za poplatek); ledničkou; sociálním zařízením; vysoušečem vlasů a televizorem. Hotel disponuje menším bazénem a opalovací terasou. V hotelu je internetové připojení (za poplatek).
Varadero
 • Jméno; které se právem stalo synonymem pro krásnou pláž a moře. Poloostrov Hicacos se jako prst natažený směrem k Floridě odděluje ze severního pobřeží Kuby necelých 100 km východně od Havany. Severní strana poloostrova je lemována přes 20 km dlouhou pláží z bělostného korálového prachového písku a azurovým mořem. Podél pláže leží hotely tohoto nejlepšího a nejznámějšího kubánského turistického letoviska. Jde o výkladní skřín; v níž si turisté ze všech zemí světa včetně USA (navzdory embargu) užívají nádherného prázdninového prostředí. Jako turistická zóna nemá letovisko jasně vyhraněné centrum; ale jsou zde i parky a místa; kde je soustředěn prodej rukodělných suvenýrů; restaurace a zábavní parky; prvotřídní golfové hřište; delfinárium i malá ukázka tropické přírody na okolních ostrůvcích. Celkový obraz doplňují stavby vil z 20–30 tých let minulého století; kdy bylo Varadero jakousi obdobou americké Palm Beach a oblíbeným místem dovolené milionářské smetánky. Dnes jsou vily rodiny Du Pontů a další mondénními restauracemi nebo součástí hotelových komplexů.
 • Hotel Arenas Doradas ****
  Stejně jako kvalitní a velmi oblíbený hotel Arenas Doradas na Varaderu je pečlivě veden španělskou hotelovou sítí Hoteles C. Kombinace obou hotelů i příležitosti; které nabízí Havana a Varadero; jsou zárukou; že se z Kuby budete vracet s těmi nejlepšími vzpomínkami a přáním opět navštívit tento kouzelný karibský ostrov.
Program zájezdu:
 • 1.- 3.den - po příletu Vás čeká transfer do Havany a nocleh v hotelu Presidente *****; kde budete ubytováni 3 noci a budete moci poznávat krásy toho úžasného města.
 • 4.den - do odletu - následuje transfer do Varadera; kde strávíte v hotelu Arenas Doradas **** zbývající dny Vašeho pobytu.
Při 10 denním zájezdu
 • 3 noclehy v hotelu Havaně a 5 noclehů v hotelu na Varaderu
Při 12 denním zájezdu
 • 3 noclehy v hotelu Havaně a 7 noclehů v hotelu na Varaderu
Při 13 denním zájezdu
 • 3 noclehy v hotelu Havaně a 8 noclehů v hotelu na Varaderu
Při 14 denním zájezdu
 • 3 noclehy v hotelu Havaně a 9 noclehů v hotelu na Varaderu
Při 16 denním zájezdu
 • 3 noclehy v hotelu Havaně a 11 noclehů v hotelu na Varaderu

V Havaně není přítomen delegát. Klientům je k dispozici na telefonu.Transfer mezi Varaderem a Havanou trvá asi 2 hodiny.

Recenze

9,5
6. listopad 2009 / Vlasta Vančurová

Za Fidelem

Určitě se tam vrátím - když zdraví dovolí.

Celá recenze >

Počasí

Havana

30°C Skoro jasno

×