800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinySAINT JOHNS & VILLA TORTUGA

"KOMBINACE POBYTOVÝCH HOTELŮ. Kombinace hotelu Saint Johns a Villa Tortuga je ideální pro nenáročné cestovatele. - Jednoduchý hotel Saint Johns přímo v centru živé havanské čtvrti Vedado Vám dá možnost poznat intenzivní denní i noční život kubánské metropole. Solidní služby plážového hotelu Villa Tortuga na Varaderu oceňují klienti naší cestovní kanceláře již šestým rokem. První den po příletu Vás čeká transfer do Havany a nocleh ve Vámi zvoleném a zakoupeném hotelu; kde budete ubytováni 3 noci a budete moci poznávat krásy tohoto úžasného města. Čtvrtý den Vás čeká transfer do Varadera; kde strávíte zbývající dny pobytu."

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis zájezdu

12 nebo 13 denní kombinovaný zájezd Havana - Varadero. Kombinace je ideální možností jak spojit odpočinkovou dovolenou s poznáním Havany. První den po příletu Vás čeká transfer do Havany a nocleh ve Vámi zvoleném a zakoupeném hotelu; kde budete ubytováni 3 noci a budete moci poznávat krásy tohoto úžasného města. Čtvrtý den Vás čeká transfer do Varadera; kde strávíte zbývající dny pobytu.
Havana

  • Španělsky La Habana je hlavním městem Kuby a zároveň také největším městem této země; které jako magnet přitahuje cestovatele z celého světa. Město bylo prohlášeno jednou z památek světového kulturního dědictví pod ochranou UNESCO. Při procházce uličkami středověkého centra s jeho paláci; kostely a náměstími budete moci obdivovat místy zašlou a jinde krásně opravenou nádheru středověkých staveb. Na kouzlo staré Havany navázaly novější části města s významnými stavbami jako je havanský Kapitol; Velké divadlo a další. V moderní Havaně budete mít možnost seznámit se s místem lidových shromáždění na náměstí Revoluce;kterému dominuje památník J. Martího a vládní administrativní budovy.
  • Hotel Panorama ****
    Havanský hotel ležící v části Miramar v těsné blízkosti moře. Nabízí; kromě kvalitního ubytování; i bazén; několik barů a restaurací. Hotelové pokoje jsou vybaveny klimatizací; sociálním zařízením; vysoušečem vlasů; ledničkou a televizorem. V hotelu je internetové připojení (za poplatek).
Varadero
  • Místo; jehož jméno se stalo synonymem pro krásnou pláž a moře. Poloostrov Hicacos; na kterém se Varadero nachází; se jako prst natažený směrem k Floridě odděluje ze severního pobřeží Kuby necelých 100 km východně od Havany. Severní část poloostrova je lemována přes 20 km dlouhou pláží z bělostného korálového prachového písku a azurovým mořem. Jako turistická zóna nemá letovisko vyhraněné centrum; ale jsou zde parky a místa; kde se prodávají rukodělné suvenýry; restaurace; zábavní parky; golfové hřiště atd.
  • Hotel Villa Tortuga ***
    Solidní služby plážového hotelu Villa Tortuga na Varaderu oceňují klienti naší cestovní kanceláře již sedmým rokem.
Při 12 denním zájezdu
  • 3 noclehy v hotelu Havaně a 7 noclehů v hotelu na Varaderu
Při 13 denním zájezdu
  • 3 noclehy v hotelu Havaně a 8 noclehů v hotelu na Varaderu

V Havaně není přítomen delegát. Klientům je k dispozici na telefonu.Transfer mezi Varaderem a Havanou trvá asi 2 hodiny.

Počasí

Havana

27°C Jasno

×