800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyKombinace Havana + Varadero (H10 HABANA PANORAMA & VILLA TORTUGA)

Kuba / 11, 12, 13denní kombinovaný zájezd.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis zájezdu

Kuba / 11; 12; 13denní kombinovaný zájezd

Havana
Španělsky La Habana je hlavním městem Kuby a zároveň také největším městem této země; které jako magnet přitahuje cestovatele z celého světa. Město bylo prohlášeno jednou z památek světového kulturního dědictví pod ochranou UNESCO. Při procházce uličkami středověkého centra s jeho paláci; kostely a náměstími budete moci obdivovat místy zašlou a jinde krásně opravenou nádheru středověkých staveb. Na kouzlo staré Havany navázaly novější části města s významnými stavbami; jako je havanský Kapitol; Velké divadlo a další. V moderní Havaně budete mít možnost seznámit se s místem lidových shromáždění na náměstí Revoluce; kterému dominuje památník J. Martího a vládní administrativní budovy.

Varadero
Místo; jehož jméno se stalo synonymem pro krásnou pláž a moře. Poloostrov Hicacos; na kterém se Varadero nachází; se jako prst natažený směrem k Floridě odděluje ze severního pobřeží Kuby necelých 100 km východně od Havany. Severní část poloostrova je lemována přes 20 km dlouhou pláží z bělostného korálového prachového písku a azurovým mořem. Jako turistická zóna nemá letovisko vyhraněné centrum; ale jsou zde parky a místa; kde se prodávají rukodělné suvenýry; restaurace; zábavní parky; golfové hřiště atd.

Kombinace je ideální možností jak spojit odpočinkovou dovolenou na pláži Varadera s poznáním Havany. První den po příletu vás čeká transfer do Havany a nocleh ve vámi zvoleném a zakoupeném hotelu; kde budete ubytováni 3 noci a budete moci poznávat krásy tohoto úžasného města. Čtvrtý den vás čeká transfer do Varadera; kde strávíte zbývající dny pobytu.

Při 11/12/13 denním zájezdu
Tři noclehy v hotelu v Havaně a 6/7/8 noclehů v hotelu na Varaderu.
* V Havaně není přítomen delegát; klientům je k dispozici na telefonu.
** Transfer mezi Varaderem a Havanou trvá asi 2 hodiny.

H10 Habana Panorama **** v kombinaci s hotelem Villa Tortuga ***

H10 Habana Panorama ****
Havanský hotel ležící v části Miramar v těsné blízkosti moře. Nabízí; kromě kvalitního ubytování; i bazén; několik barů a restaurací. Hotelové pokoje jsou vybaveny klimatizací; sociálním zařízením; vysoušečem vlasů; ledničkou a televizorem. V hotelu je internetové připojení (za poplatek).

Villa Tortuga ***
Solidní služby plážového hotelu Villa Tortuga na Varaderu oceňují klienti naší cestovní kanceláře již osmým rokem. Příjemný prázdninový areál leží v udržované zahradě přímo u pěkného úseku pláže a nabízí dobré zázemí pro strávení odpočinkové dovolené.

Počasí

Havana

26°C Klidno

×