800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyKombinace Havana + Varadero (ROC PRESIDENTE & ROC ARENAS DORADAS)

Kuba / 11, 12, 13denní kombinovaný zájezd.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis zájezdu

První den po příletu vás čeká transfer do Havany a nocleh ve vámi zvoleném a zakoupeném hotelu; kde budete ubytováni 3 noci a budete moci poznávat krásy tohoto úžasného města. Čtvrtý den vás čeká transfer do Varadera; kde strávíte zbývající dny pobytu.

Havana

Španělsky La Habana je hlavním městem Kuby a zároveň také největším městem této země; které jako magnet přitahuje cestovatele z celého světa. Město bylo prohlášeno jednou z památek světového kulturního dědictví pod ochranou UNESCO. Při procházce uličkami středověkého centra s jeho paláci; kostely a náměstími budete moci obdivovat místy zašlou a jinde krásně opravenou nádheru středověkých staveb. Na kouzlo staré Havany navázaly novější části města s významnými stavbami; jako je havanský Kapitol; Velké divadlo a další. V moderní Havaně budete mít možnost seznámit se s místem lidových shromáždění na náměstí Revoluce; kterému dominuje památník J. Martího a vládní administrativní budovy.

Varadero

Místo; jehož jméno se stalo synonymem pro krásnou pláž a moře. Poloostrov Hicacos; na kterém se Varadero nachází; se jako prst natažený směrem k Floridě odděluje ze severního pobřeží Kuby necelých 100 km východně od Havany. Severní část poloostrova je lemována přes 20 km dlouhou pláží z bělostného korálového prachového písku a azurovým mořem. Jako turistická zóna nemá letovisko vyhraněné centrum; ale jsou zde parky a místa; kde se prodávají rukodělné suvenýry; restaurace; zábavní parky; golfové hřiště atd.

ROC Presidente **** v kombinaci s hotelem ROC Arenas Doradas ****

ROC Presidente ****
Stylově zrekonstruovaný; kvalitní hotel El Presidente je příjemným zázemím k poznání života kubánské metropole na vysoké úrovni. Hotel se nachází asi 4 km od centra staré Havany; kam se od hotelu dostanete pohodlně linkou místního autobusu. Pokoje jsou vkusně zařízeny a vybaveny klimatizací; trezorem (za poplatek); ledničkou; sociálním zařízením; vysoušečem vlasů a televizorem. Hotel disponuje menším bazénem a opalovací terasou. V hotelu je internetové připojení (za poplatek).

ROC Arenas Doradas ****
Velmi pěkný hotel postavený přímo na pláži Areja de Chaves se nachází asi 3 km od letiště. Oblíbený hotel střední kategorie s dostatečnou nabídkou rekreačních aktivit a animačních programů.

Při 11denním zájezdu - Tři noclehy v hotelu v Havaně a 6 noclehů v hotelu na Varaderu.
Při 12denním zájezdu - Tři noclehy v hotelu v Havaně a 7 noclehů v hotelu na Varaderu.
Při 13denním zájezdu - Tři noclehy v hotelu v Havaně a 8 noclehů v hotelu na Varaderu.
Při 15denním zájezdu - Tři noclehy v Havaně a 10 noclehů v hotelu na Varaderu

* V Havaně není přítomen delegát; klientům je k dispozici na telefonu.
** Transfer mezi Varaderem a Havanou trvá asi 2 hodiny.

Počasí

Havana

31°C Skoro jasno

×