800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyOkruh koloniální Kubou

    Uvidíte koloniální architekturu významných kubánských měst. Zpestřením bude celodenní plavba katamaránem na ostrůvek Cayo Macho de Afuera.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

PRAHA – VARADERO
Sraz skupiny na letišti Praha 2 hodiny před odletem. Odlet na Kubu. Přílet do Varadera, transfer do hotelu Plaza nebo Panorama v centru Havany, nocleh.

2. den

HAVANA
Snídaně. Celodenní prohlídka historic­kého centra Havany. Uvidíte pobřežní promenádu Malecón, náměstí Revoluce, Capitol a navštívíte muzeum kubánského rumu s ochutnávkou. Po obědě v místní restauraci následuje procházka přes náměstí Las Armas s koloniálními paláci a návštěva havanské pevnosti. Odpoled­ne návrat do hotelu, nocleh.

3. den

HAVANA – TRINIDAD – CIENFUEGOS
Snídaně. Přejezd rozmanitou krajinou s lány cukrové třtiny k jižnímu pobřeží Kuby do Cienfuegos, které se nachází v centrální části jižního pobřeží ostrova 250 km od Havany. Město Cienfuegos bylo založeno v roce 1819 francouzskými usedlíky a dodnes si zachovalo francouz­skou atmosféru. Oběd v místní restaura­ci. Odpoledne prohlídka historického města Trinidad, v roce 1988 vyhlá­šeném Unescem světovým kulturním dědic­tvím. Trinidad byl založen již v 16. sto­letí, pyšní se řadou uměleckých galerií a je spolu s Havanou považován za kultur­ní centrum Kuby. Ubytování a nocleh v hotelu Ancon s All Inclusive.

4. den

PLAVBA NA OSTRŮVEK CAYO MACHO DE AFUERA
Snídaně. Celodenní plavba katamaránem na ostrůvek Cayo Macho de Afuera, bě­hem plavby možnost šnorchlování u korá­- lového útesu. Po obědě v rybí restauraci na ostrově Cayo Macho de Afuera (v ceně 1 nápoj) volno na koupání. Odpoledne transfer do Topes de Collantes v centru horské oblasti Escambray’s. Ubytování v hotelu Los Helechos, večeře.

5. den

ESCAMBRAY’S - VARADERO
Snídaně. Cesta nákladním automobilem s pozorováním rozmanitých horských údolí. Možnost koupání v jezeře Poceta del Venador. Oběd v místní restauraci Casa de la Gallega. Po obědě transfer přes město Santa Clara (prohlídka mauzolea a pomníku Che Guevary) do vybraného hotelu k následnému pobytu.

6. – 10. den

VARADERO
Pobyt ve vybraném hotelu. Základní ce­na zahrnuje ubytování v hotelu Mar del Sur se snídaní, za příplatek možný jaký­ko­liv jiný hotel v oblasti Varadero nebo Cayo Santa Maria s All Inclusive.

11. den

ODLET DO PRAHY
Snídaně. Transfer na letiště ve Varaderu a odlet zpět do Prahy.

12. den

PŘÍLET DO PRAHY

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Havana

26°C Jasno

Playa Giron

24°C Jasno

Varadero

26°C Jasno