800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyOkruh koloniální Kubou

    Uvidíte koloniální architekturu významných kubánských měst. Zpestřením bude celodenní plavba katamaránem na ostrůvek Cayo Macho de Afuera.

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

1. den

PRAHA – VARADERO
Sraz skupiny na letišti Praha 2 hodiny před odletem. Odlet na Kubu. Přílet do Varadera, transfer do hotelu Plaza nebo Panorama v centru Havany, nocleh.

2. den

HAVANA
Snídaně. Celodenní prohlídka historic­kého centra Havany. Uvidíte pobřežní promenádu Malecón, náměstí Revoluce, Capitol a navštívíte muzeum kubánského rumu s ochutnávkou. Po obědě v místní restauraci následuje procházka přes náměstí Las Armas s koloniálními paláci a návštěva havanské pevnosti. Odpoled­ne návrat do hotelu, nocleh.

3. den

HAVANA – TRINIDAD – CIENFUEGOS
Snídaně. Přejezd rozmanitou krajinou s lány cukrové třtiny k jižnímu pobřeží Kuby do Cienfuegos, které se nachází v centrální části jižního pobřeží ostrova 250 km od Havany. Město Cienfuegos bylo založeno v roce 1819 francouzskými usedlíky a dodnes si zachovalo francouz­skou atmosféru. Oběd v místní restaura­ci. Odpoledne prohlídka historického města Trinidad, v roce 1988 vyhlá­šeném Unescem světovým kulturním dědic­tvím. Trinidad byl založen již v 16. sto­letí, pyšní se řadou uměleckých galerií a je spolu s Havanou považován za kultur­ní centrum Kuby. Ubytování a nocleh v hotelu Ancon s All Inclusive.

4. den

PLAVBA NA OSTRŮVEK CAYO MACHO DE AFUERA
Snídaně. Celodenní plavba katamaránem na ostrůvek Cayo Macho de Afuera, bě­hem plavby možnost šnorchlování u korá­- lového útesu. Po obědě v rybí restauraci na ostrově Cayo Macho de Afuera (v ceně 1 nápoj) volno na koupání. Odpoledne transfer do Topes de Collantes v centru horské oblasti Escambray’s. Ubytování v hotelu Los Helechos, večeře.

5. den

ESCAMBRAY’S - VARADERO
Snídaně. Cesta nákladním automobilem s pozorováním rozmanitých horských údolí. Možnost koupání v jezeře Poceta del Venador. Oběd v místní restauraci Casa de la Gallega. Po obědě transfer přes město Santa Clara (prohlídka mauzolea a pomníku Che Guevary) do vybraného hotelu k následnému pobytu.

6. – 10. den

VARADERO
Pobyt ve vybraném hotelu. Základní ce­na zahrnuje ubytování v hotelu Mar del Sur se snídaní, za příplatek možný jaký­ko­liv jiný hotel v oblasti Varadero nebo Cayo Santa Maria s All Inclusive.

11. den

ODLET DO PRAHY
Snídaně. Transfer na letiště ve Varaderu a odlet zpět do Prahy.

12. den

PŘÍLET DO PRAHY

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Možnosti ubytování

Počasí

Havana

24°C Polojasno

Playa Giron

23°C Polojasno

Varadero

28°C Polojasno

×