800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyPřírodní krásy Kuby

Havana • Terrazas Park • Pinar del Rio • Vinales • Cayo Levisa • Zapata • Guama • Playa Larga • Varadero

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

odlet z Prahy do Havany. Po příletu transfer do hotelu a ubytování, večeře v hotelu.

2. den

snídaně, následuje pěší prohlídka Havany - koloniální stavby v centru města, návštěva známého muzea rumu Havana Club. Fakultativně oběd (není v ceně). Po obědě projížďka městem ve "starých" autech, jedním ze symbolů Havany. Návrat do hotelu, večeře.

3. den

snídaně, odjezd do Terrazas Park – ekologicky pojatý přírodní park s horskými svahy a krásnou přírodou. Canopy Tour – procházka po vysutých mostech a oběd. Návštěva přírodního parku Pinar del Rio. Ubytování v hotelu Villa Aguas Claras, večeře.

4. den

snídaně a cesta do Vinales, oblasti tabákových plantáží, kde budete moci pozorovat práci místních dělníků. Prohlídka Zdi prehistorie (Mural of Prehistory) a návštěva indiánské jeskyně s podzemní řekou. Návrat do Aguas Clara. Odpoledne fakultativně projížďka na koních. Večeře v hotelu.

5. den

snídaně, přejezd na ostrůvek Cayo Levisa, kde můžete obdivovat překrásné pláže, užít si koupání a šnorchlování. V ceně je oběd s mořskými plody a čerstvými rybami. Odpoledne návrat do Aguas Clara, tradiční místní farmářská večeře s živou kubánskou hudbou. Nocleh.

6. den

po snídani odjezd do oblasti Zapata – poloostrov ve tvaru boty, který je z velké části porostlý pralesem a je zde největší sladkovodní jezero Kuby. Návštěva indiánské vesnice Guama a krokodýlí farmy. Oběd (fakultativně), ubytování v hotelu Playa Larga s možností koupání a odpočinku. Večeře v hotelu.

7. den

snídaně. Další z možností obdivovat přírodní krásy Kuby – pozorování fauny a flóry, především ptactva v oblasti poloostrova Zapata, občerstvení formou pikniku. Odpoledne přejezd do známého letoviska Varadero, ubytování v hotelu Tupan.

8. - 9. den

individuální volno, možnost koupání, potápění, případně dalších fakultativních výletů.

10. den

transfer do Havany a odlet do Prahy.

11. den

přílet do Prahy.

Povinné příplatky

odletová taxa z Kuby (cca 25 CUC), placeno na místě.

Upozornění

K vyřízení kubánského víza je nutné zaslat kopii stránky pasu (str. s nacionály).

Počasí

Havana

30°C Mlžný opar

Playa Giron

28°C Polojasno

Varadero

29°C Polojasno

×