800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyTo nejlepší z Kuby s pobytem na Varaderu

Havana • Viňales • NP Guama • Cienfuegos • Trinidad • Sancti Spiritus • Santa Clara • Varadero

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

1. den

Odlet z Prahy do Varadera, přílet, transfer do hotelu a nocleh.

2. den

Snídaně, v časných ranních hodinách odjezd do Havany, prohlídka zahrnující unikátní historické centrum města, Kapitol, náměstí „Plaza de Revolution“ s koloniálními paláci, bývalý prezidentský palác. Oběd. Odpoledne individuální prohlídka místního tržiště, později návštěva muzea kubánského rumu, odjezd do přístavu v předměstské čtvrti Casablanca, které dominuje socha Krista – replika slavné sochy z Rio de Janeira. Panoramatický pohled na přístav a historickou Havanu. Nocleh.

3. den

Snídaně odjezd přes město Piňar del Rio (krátká prohlídka centra tohoto hlavního města stejnojmenné provincie) na celodenní výlet do oblasti Viňales, která je proslulá svou nádhernou přírodou a tabákovými plantážemi. Nejdříve navštívíme údolí Viňales s nádhernou přírodou a proslulými tabákovými plantážemi malebně zasazenými mezi zdejší svahy tzv. mogotes. Návštěva Indiánovy jeskyně, krátká projižďka lodí po podzemní řece. Návštěva Mural de la Prehistoria a Mirador Los Jasminez. Oběd v typické restauraci. Návrat do Havany, nocleh.

4. den

Snídaně, návštěva muzea Ernesta Hemingwaye, pokračování na jih ostrova do Národního parku Guama, návštěva krokodýlí farmy, výlet lodí po jezeře s návštěvou typické vesničky Tainos. Oběd. Pokračování na karibské pobřeží do města Cienfuegos, založeného v 19. století francouzskými přistěhovalci. Krátká pěší prohlídka města a jeho atrakcí – katedrála Concepción, divadlo atd. Ve večerních hodinách odjezd do historického Trinidadu, večeře a nocleh v hotelu all inclusive.

5. den

Snídaně, prohlídka historického města Trinidad, které je organizací UNESCO zařazeno na seznam světového kulturního dědictví a společně s Havanou tvoří kulturní centrum země. Během prohlídky uvidíme historické centrum s několika kostely, náměstí Plaza Mayor, kostel Santisima Trinidad atd. Na závěr navštívíme proslulý bar Canchanchara, kde ochutnáme stejnojmenný koktejl. Návrat do hotelu, oběd, individuální volno s možností koupání. Večeře a nocleh.

6. den

Snídaně, prohlídka dvou typických koloniálních měst Sancti Spiritus a Santa Clara. Nejprve se zastavíme v Sancti Spiritus, kde navštívíme muzeum koloniálního umění. Pokračování do města Santa Clara, oběd. Město Santa Clara je úzce spjato s legendárním revolucionářem Che Guevarou. Prohlídka města, nocleh.

7. den

Snídaně, odjezd kubánským vnitrozemím do přímořského letoviska Varadero. Ubytování v hotelu Acuazul 3* nebo podobném (na vyžádání zajistíme jakýkoliv jiný hotel na Varaderu z naší nabídky). Individuální volno. Popis a obrázky hotelu a pobytového místa uvádíme v katalogu „Exotika - pobyty u moře“.

8. - 14. den

Individuální volno s možností koupání. Stravování je zajištěno formou „all inclusive“.

15. den

Snídaně, transfer na letiště a odlet zpět do Prahy.

16. den

Přílet do Prahy.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Možnosti ubytování

Počasí

Havana

26°C Jasno

Playa Giron

23°C Jasno

Varadero

26°C Jasno

Podobné hotely v této lokalitě

Kubánská salsa

Kubánská salsa

Kuba

Cena od: 59 990 Kč

Pro skupinu:

To nejlepší z Kuby - 12ti denní

To nejlepší z Kuby - 12ti denní

Kuba

Cena od: 59 990 Kč

Pro skupinu:

×