800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyV rytmu samby a vůně cohiby

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

PRAHA/VÍDEŇ – HAVANA
Sraz na letišti v Praze nebo ve Vídni. Odlet s mezipřistáním do Havany. Během letu občerstvení v letadle. Po příletu transfer do hotelu, ubytování. Nocleh.

2. den

HAVANA – VIŇALES - PINAR DEL RIO
Po snídani odjezd do provincie Pinar del Rio přes Viňales, kde uvidíte tzv. mogoty, osamělé skály nebývalé krásy s kolmými stěnami, prorostlými neprůchodnou trnitou vegetací. Po obědě pokračování cesty do Las Terrazas ( přírodní rezervace ) a návštěva zřícenin starých kávových plantáží a dále procházka po části okolního bujného pralesa zakončená příjemnou koupelí v přilehlém jezeře. V podvečer prohlídka Soroa s návštěvou nádherných vodopádů a největší zahrady orchidejí. Transfer do hotelu. Nocleh.

3. den

VIŇALES – HAVANA
Po snídani průjezd údolím Viňales s projížďkou lodí po řece mezi nepřeberným množstvím jeskyní, které tvoří rozsáhlý labyrint, dále jízda na koních zakončená obědem v typické místní restauraci. Po obědě prohlídka starého Muralského umění a návštěva zahrad Caridad, o které pečují místní vesničané. V podvečer návrat do Havany, ubytování. Nocleh.

4. den

HAVANA
Po snídani polodenní prohlídka historické i moderní části Havany. Po obědě volno nebo návštěva místního trhu s typickými ručními výrobky. Večer výlet na kanonádu. Nocleh.

5. den

HAVANA - CIENFUEGOS - TRINIDAD
Po snídani odjezd do Cienfuegos. Během cesty návštěva krokodýlí farmy a indiánské vesnice Guama s obědem v místní restauraci. Po příjezdu do Cienfuegos prohlídka botanické zahrady a okružní jízda městem. Odpoledne příjezd do Trinidadu, ubytování v hotelu, večeře. Nocleh.

6. den

TRINIDAD – ESCAMBRAY – TRINIDAD
Po snídani celodenní výlet do hor Escambray a džungle. Výlet zahrnuje horskou turistiku, prohlídku vodopádů, jeskyní a seznámení s tradiční místní pohostinností. Návrat do hotelu. Nocleh.

7. den

TRINIDAD
Po snídani okružní jízda městem Trinidad s návštěvou muzea Romantico a Canchancha. Oběd v místní restauraci. Odpoledne odjezd do okolí s prohlídkou staré továrny na zpracování cukrové třtiny. Návrat do hotelu, večeře. Nocleh.

8. den

TRINIDAD – HAVANA ( VARADERO )
Po snídani návrat do Havany a odlet do Prahy nebo Vídně, nebo odjezd do přímořského letoviska.

9. den

PRAHA/VÍDEŇ
Pokračování cesty do Prahy nebo Vídně, během letu občerstvení. Přílet.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Havana

27°C Jasno

Playa Giron

26°C Jasno

Varadero

27°C Jasno

×