800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL NACIONAL 5* + ROYAL HIDEAWAY ENSENACHOS 5* + BARCELO SOLYMAR 4,5

Kouzlo Havany a romatických pláží.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Program zájezdu

1. den

ODLET Z PRAHY
Odlet z letiště Praha - Ruzyně, odbavení 2 hodiny před plánovaným odletem. Přílet do Havany v odpoledních ho­dinách. Uvítání na letišti, transfer do Varadera do hotelu dle výběru. Nocleh.

2. - 5. den

POBYT VE VARADERU
Pobyt ve Varaderu s programem All Inclusive, který zahrnuje snídani, oběd i večeři formou švédských stolů, občerstvení během dne, neomezenou konzumaci nealkoholických i alkoholických nápojů místní výroby včetně vynikajících místních koktejlů a širokou nabídku sportovních aktivit a nemotorizovaných vodních sportů. Volno na koupání, opalování, vodní sporty. Fakultativně doporučujeme návštěvu koloniální Havany či výlet katamaránem na Crucero del Sol či výlet na motorovém člunu Jungle Tour.

6. den

VARADERO - SANTA MARIA
Brzký transfer na letiště v Havaně a vnitrostátní přelet z Havany na letiště Santa Maria. Transfer do vybraného hotelu na ostrově Santa Maria. Nocleh v hotelu dle výběru.

7. - 10. den

POBYT NA OSTROVĚ SANTA MARIA
Pobyt v hotelu na panenském ostrově Santa Maria s programem All Inclusive, který zahrnuje snídani, oběd i večeři formou švédských stolů, občerstvení během dne, neomezenou konzumaci nealkoholických i alkoholických nápojů místní výroby včetně vynikajících místních koktejlů a širokou nabídku sportovních aktivit a nemotorizovaných vodních sportů. Během dne i večer hotely pořádají animační programy pro hotelové hosty včetně hlídání dětí. Díky izolovanosti od civilizace je rovněž pobyt na Santa Maria ideálním místem pro vyznavače poklidné dovolené.

11. den

SANTA MARIA - HAVANA
Snídaně. Transfer na letiště a vnitrostátní přelet do Havany. Okružní jízda Havanou, transfer do hotelu. Individuální volno. Možnost individuální pěší procházky centrem historické Havany nebo napří­klad návštěva mezinárodně uznávaného kabaretu Tropi­ca­na (cca 75,- CUC). Nocleh.

12. den

ODLET DO PRAHY
Snídaně. Odpoledne transfer na letiště a odlet z Havany zpět do Prahy.

13. den

PŘÍLET DO PRAHY

NACIONAL 5*

Poloha

nejslavnější hotel v Havaně se nachází nedaleko pobřežní třídy Malecon, 10 min. jízdy od historického centra Havany.

Vybavení

3 restaurace, 5 barů, vše v koloniálním stylu, populární kabaret Le Parisien, obchody se suvenýry, kadeřnický salon, internet.

Zábava a sport

2 bazény, fitness centrum, sauna, tenisové kurty, masáže (vše za poplatek)

Stravování

snídaně formou bufetu

Ubytování

koupelna s WC, fénem, klimatizace, satelitní TV, minibar, trezor (za poplatek)

ROYAL HIDEAWAY ENSENACHOS 5*

Poloha

luxusní hotelový resort se nachází na privátním ostrůvku Cayo Ensenachos

Pláž

dlouhá pláž s jemným bílým pískem přímo u hotelu

Vybavení

6 restaurací (z toho 5 a la carte), 4 bary, butik, kadeřnický salon, salon krásy, lékařská služba (24 hod.)

Zábava a sport

4 bazény, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, All Inclusive zahrnuje: tenis, aerobik, šipky, fitness, basketbal, plážový volejbal, sauna, vodní sporty - windsurfing, kajak, potřeby na šnorchlování, animační programy. Za poplatek: lázeňské terapie, potápění, masáže.

Stravování

All Inclusive zahrnuje: snídaně, obědy i večeře formou bufetu v hlavní restauraci, snacky a neomezená konzumace nealkoholických a alkoholických nápojů.

Ubytování

koupelna s WC, fén, klimatizace, sat. TV, CD a DVD přehrávač, telefon, trezor, kávovar, minibar, žehlička a balkon či terasu

BARCELO SOLAMYR 4,5*

Poloha

moderní hotel s 525 pokoji se nachází nedaleko centra Varadera. Ubytování je v dvoupatrových bungalovech v tropické zahradě nebo za příplatek (cca 400,- Kč/osoba/noc) v hotelové budově.

Vybavení

6 restaurací, 5 barů, dětský koutek, obchod se suvenýry, turistické centrum, salón krásy, internet

Pláž

rozlehlá pláž s jemným bílým pískem u hotelu

Zábava a sport

2 bazény a jacuzzi. All Inclusive zahrnuje: tenis, hřiště na volejbal, fitness centrum, saunu, luko­střelba, centrum vodních sportů: zdarma: kajaky, šlapadla, windsurfing, katamarány. Animační programy, lekce tenisu, tance salsa, španělštiny. Za poplatek: potápěčské centrum, 18- ti jamkové golfové hřiště nedaleko hotelu.

Stravování

All Inclusive zahrnuje: snídaně, obědy i veče­ře formou bufetu v hlavní restauraci, snacky a neomeze­ná konzumace nealko a místních alkoholických nápojů během dne. Ve 4 restauracích večeře a la carte.

Ubytování

koupelna s WC, nastavitelná klimatizace, TV, minibar, telefon, rádio, trezor, fén, varná konvice, balkón či terasa. Za příplatek 700,- Kč/osoba/noc pokoj Suite Bungalov.

Počasí

Varadero

28°C Jasno

×