800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PRESIDENTE 4* + BARCELO CAYO SANTA MARIA 5* + CLUB BARLOVENTO 4*

Kouzlo Havany a romatických pláží.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Program zájezdu

1. den

ODLET Z PRAHY
Odlet z letiště Praha - Ruzyně, odbavení 2 hodiny před plánovaným odletem. Přílet do Havany v odpoledních ho­dinách. Uvítání na letišti, transfer do Varadera do hotelu dle výběru. Nocleh.

2. - 5. den

POBYT VE VARADERU
Pobyt ve Varaderu s programem All Inclusive, který zahrnuje snídani, oběd i večeři formou švédských stolů, občerstvení během dne, neomezenou konzumaci nealkoholických i alkoholických nápojů místní výroby včetně vynikajících místních koktejlů a širokou nabídku sportovních aktivit a nemotorizovaných vodních sportů. Volno na koupání, opalování, vodní sporty. Fakultativně doporučujeme návštěvu koloniální Havany či výlet katamaránem na Crucero del Sol či výlet na motorovém člunu Jungle Tour.

6. den

VARADERO - SANTA MARIA
Brzký transfer na letiště v Havaně a vnitrostátní přelet z Havany na letiště Santa Maria. Transfer do vybraného hotelu na ostrově Santa Maria. Nocleh v hotelu dle výběru.

7. - 10. den

POBYT NA OSTROVĚ SANTA MARIA
Pobyt v hotelu na panenském ostrově Santa Maria s programem All Inclusive, který zahrnuje snídani, oběd i večeři formou švédských stolů, občerstvení během dne, neomezenou konzumaci nealkoholických i alkoholických nápojů místní výroby včetně vynikajících místních koktejlů a širokou nabídku sportovních aktivit a nemotorizovaných vodních sportů. Během dne i večer hotely pořádají animační programy pro hotelové hosty včetně hlídání dětí. Díky izolovanosti od civilizace je rovněž pobyt na Santa Maria ideálním místem pro vyznavače poklidné dovolené.

11. den

SANTA MARIA - HAVANA
Snídaně. Transfer na letiště a vnitrostátní přelet do Havany. Okružní jízda Havanou, transfer do hotelu. Individuální volno. Možnost individuální pěší procházky centrem historické Havany nebo napří­klad návštěva mezinárodně uznávaného kabaretu Tropi­ca­na (cca 75,- CUC). Nocleh.

12. den

ODLET DO PRAHY
Snídaně. Odpoledne transfer na letiště a odlet z Havany zpět do Prahy.

13. den

PŘÍLET DO PRAHY

PRESIDENTE 4*

Poloha

nově zrekonstruovaný klasický hotel z roku 1925 je situován asi 10 minut jízdy od centra města a 200 m od slavné havanské promenády Malecon. Hotel má 160 pokojů.

Vybavení

2 restaurace, snack bar, lobby bar, kavárna, obchod se suvenýry, turistické centrum

Sport a zábava

velký bazén s barem a lehátky v klidném prostředí

Stravování

snídaně formou bufetu

Ubytování

koupelna s WC, fénem, klimatizace, satelitní TV, minibar, trezor (za poplatek)

BARCELO CAYO SANTA MARIA 5*

Poloha

nově postavený hotel patří k známé síti hotelů Barcelo. Moderní hotelový komplex s 624 pokoji je ideálním místem pro poklidnou dovolenou a pro milovníky potápění

Vybavení

v hotelovém areálu naleznete 3 restaurace (z toho 2 a la carte) gril bar na pláži, 4 bary, bazén s jacuzzi (lehátka a slunečníky zdarma), obchody se suvenýry, lékařská služba, dětský klub (4-12 let). Za poplatek možnost hlídání dětí.

Zábava a sport

tenis, hřiště na plážový volejbal, centrum vodních sportů – kajaky, windsurfing, katamarány. Za poplatek motorové vodní sporty, potápění, přístup k internetu. Hotel organizuje pestré animační programy a večerní show.

Stravování

All Inclusive zahrnuje: snídaně, obědy i večeře formou bufetu v hlavní restauraci, snacky a neomezená konzumace nealkoholických a místních alkoholických nápojů (24 hod.)

Ubytování

koupelna s WC, fén, klimatizace, TV (sat.), minibar, telefon, trezor, balkón nebo terasa

Pláž

hotel leží přímo u pláže s jemným bílým pískem

CLUB BARLOVENTO 4*

Poloha

moderní hotelový komplex s 276 pokoji v třípatrových budovách se nachází v rozlehlé zahradě, v jižní části Varadera

Vybavení

4 restaurace, 3 bary, obchod se suvenýry, turistické centrum

Zábava a sport

2 bazény, jacuzzi. All Inclusive zahrnuje: hřiště na plážový volejbal, centrum vodních sportů- windsurfing, kajaky, katamarány, potřeby na šnorchlování, Animační programy - show, lekce aerobiku, kursy tance salsa. Za poplatek: motorizované vodní sporty, potápěčské centrum

Stravování

All Inclusive zahrnuje: snídaně, obědy i večeře formou bufetu v hlavní restauraci, snacky a neomezená konzumace nealkoholických a místních alkoholických nápojů během dne. Ve 2 restauracích večeře a la carte.

Ubytování

koupelna s WC, TV, klimatizace, telefon, trezor (za poplatek), fén, minibar, balkón nebo terasa

Pláž

rozlehlá pláž s jemným bílým pískem, přímo u hotelu

Počasí

Varadero

28°C Jasno