800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyItálie - Kypr- Izrael

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

JANOV (ITÁLIE)
Nalodění (zpravidla po 10.00) – loď MSC LIRICA 3*+. Po nalodění lze čerpat plnou penzi. Vyplutí.

2. den

CIVITAVECCHIA – ŘÍM (ITÁLIE)
Věčné město je synonymem historie evropské civilizace a nabízí nekonečně mnoho možností poznání. Jedinečné dojmy ve Vás zanechá nejen Koloseum, Panteon či Sixtinská kaple, ale i procházka uličkami mimo davy turistů. Vzdálenost přístav – Řím: 80 km.

3. den

MESSINA (ITÁLIE)
Přístav, v němž se sbíhají cesty středomořského obchodu, je od italské pevniny vzdálený pouhých 5 kilometrů. Přesto je sicilský svět jiný. Doporučujeme výlet k Etně, nejvyšší aktivní sopce v Evropě nebo odpočinek na jedné z pláží, případně výlet za dalším sicilským klenotem – Taorminou.

4. den

PLAVBA

5. den

MARMARIS (TURECKO)
Ospalá rybářská vesnice zažila koncem 20. století rychlý rozkvět turismu, který přesto kouzelnou atmosféru místa příliš nepoznamenal. Mimo města a okolí se nabízí také výlet na Kleopatřin ostrov. Sem nechal láskou poblouzněný Marcus Antonius navézt písek z Egypta, aby domýšlivá panovnice, která odmítala vstoupit na jinou než egyptskou půdu, mohla svého milence navštívit.

6. den

LIMASSOL (KYPR)
Druhé největší město Kypru bylo byzantským hájemstvím dokud drzého guvernéra Izáka Komnenose nevyhnal během třetí křížové výpravy král Richard Lví srdce. Dnes je proslulé vínem, které se pěstuje a vyrábí v jeho okolí.

7. a 8. den

HAIFA (IZRAEL)
Haifa je branou k poutním místům hned několika celosvětových náboženských hnutí, doporučujeme výlet do Jeruzaléma, Nazarethu či Kanaánu.

9. den

PLAVBA

10. den

ZAKYNTHOS (ŘECKO)
Stejnojmenné hlavní město ostrova nezapře přes silný benátský vliv svůj řecký charakter – ulice i budovy jsou uspořádány po vzoru amfiteátru. Obdivuhodný je rovněž způsob, jakým dokázali místní obyvatelé město obnovit po ničivém zemětřesení v roce 1953, kdy z celého centra zůstaly pouze 3 budovy. Zakynthos to jsou ovšem také čarokrásné pláže, na nichž budete mít pocit, že jste se ocitli v ráji.

11. den

PLAVBA

12. den

JANOV (ITÁLIE)
Snídaně. Vylodění, vlastní doprava zpět do ČR.

Počasí

Ayia Napa

30°C Jasno

Famagusta

30°C Jasno

Larnaca

30°C Jasno

Limassol

28°C Jasno

Pafos

27°C Jasno

Polis

27°C Jasno

×