Hotel a destinace
Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu
Zobrazit všechny nabídky
Kypr | Mikósie | Ayia Napa

Alonia

   Hodnocení

   3.513 reviews

   Poloha a popis

   Vybavení

   Apartmánový hotel je z roku 1995. Objekt hostům nabízí celkem 26 pokojů. Do jednotivých poschodí je možné pohodlně vyjet výtahem. Je zde hotelový sejf, směnárna, restaurace, bar, dětská herna a pokojová služba. Základní potřeby si mohou hosté koupit v supermarketu. Je tady také hezká zahrada. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mohou parkovat na parkovišti. Jízdní kola lze nechat v úschovně kol.

   Vybavení pokoje

   Pokoje mají klimatizaci, ústřední topení, kuchyň a koupelnu. Většina pokojů má balkón s krásným výhledem. Navíc je k dispozici kuchyňský kout s ledničkou a varnou konvicí/kávovarem. Na pokoji je telefon a televize. V koupelnách je sprchový kout a vana. Také je tu vysoušeč vlasů.

   Sport/zábava

   Hosté si mohou vybrat z mnoha sportovních a volnočasových aktivit, některé z nich jsou přímo v hotelu, jiné je možné objednat u externích prodejců. Apartmánový hotel má bazén a venkovní bazén. Odpočívat lze na lehátkách se slunečníky. V baru u bazénu jsou k dostání různé osvěžující nápoje. Objekt má v nabídce mnoho zábavních a sportovních aktivit, například stolní tenis, za poplatek pak kulečník.

   Stravování

   Je možné si objednat snídaně.

   Platba

   Je možné zaplatit platebními kartami American Express, Visa, Diners Club a MasterCard.

   Copyright

   GIATA 2004 - 2017. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 125248