800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ANESIS

Hodnocení:
9,5
z 10 na základě 1 recenze
Rodinný hotel v klidném prostředí a s naprosto ideální polohou, pouhých 250 m od krásné písečné pláže a pár minut od velmi hezkého centra města s bary, restauracemi, diskotékami a obchody. Hotelová restaurace přechází v terasu s bazénem, okolo nějž jsou rozestavěná lehátka a slunečníky. Útulné pokoje mají vlastní koupelnu a balkón či terasu. Restaurace nabízí místní i mezinárodní kuchyni a široký výběr vín. Pravidelně jsou pořádány tradiční folklórní večery. V zahradě jsou houpačky pro děti a hřiště na volejbal.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Rodinný hotel v klidném prostředí a s naprosto ideální polohou, pouhých 370 m od krásné písečné pláže a pár minut od velmi hezkého centra města s bary, restauracemi, diskotékami a obchody. Hotelová restaurace přechází v terasu s bazénem, okolo nějž jsou rozestavěná lehátka a slunečníky. Útulné pokoje mají vlastní koupelnu a balkón či terasu. Restaurace nabízí místní i mezinárodní kuchyni a široký výběr vín. Pravidelně jsou pořádány tradiční folklórní večery. V zahradě jsou houpačky pro děti a hřiště na volejbal.

Vybavení

- 370 m od písečné pláže - 500 m od centra - recepce - restaurace, bar - salónek s TV - billiard - sladkovodní bazén - dětský bazén - dětské hřiště - volejbal, stolní tenis

Ubytování

Dvoulůžkový pokoj – koupelna se sprchou nebo vanou, WC, klimatizace, telefon, rádio, TV za poplatek cca 20,- CYP/pobyt a balkón. Možnost 1 přistýlky. 48 pokojů, 22 apartmá, 3 patra.

Stravování

polopenze – bufet.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Recenze

9,5
10. srpen 2009 / Petra Daněčková

Kvalitní hotel, bezvadná poloha

Celkově bych hotel doporučila. Nejraději bychom tam jeli znovu, ale hotel je nyní nově…

Celá recenze >

Počasí

Ayia Napa

31°C Skoro jasno

×