800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL VASSOS NISSI PLAGE

Hotel se nachází v klidném prostředí oblíbeného letoviska Ayia Napa přímo u nejkrásnější pláže na Kypru – Nissi Beach s jemným bílým pískem.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

hotel se nachází v klidném prostředí oblíbeného letoviska Ayia Napa přímo u nejkrásnější pláže na Kypru – Nissi Beach s jemným bílým pískem.

Ubytování

v příjemně zařízených dvoulůžkových pokojích s možností přístýlky a přímým výhledem na moře, klimatizací, barevnou TV se satelitem, telefonem, rádiem, ledničkou, trezorem (za poplatek), vlastním sociálním zařízením (WC, vana, fen) a balkónem, respektive v prostorných komfortně zařízených apartmánech se dvěma místnostmi – ložnicí se 2 pevnými lůžky a obývací místností se 2 příležitostnými lůžky. V apartmánech je k dispozici kuchyňský kout se základní výbavou.

Vybavení

hotelový a apartmánový komplex s vynikající polohou nabízí hostům plavecký a dětský bazén, restauraci, dvě kavárny, bar se širokou nabídkou míchaných nápojů, minigolf, stolní tenis, billiard, dětské hřiště. O program dětí i dospělých se stará česky nebo slovensky mluvící animační tým a též mezinárodní animační tým.

Stravování

polopenze – kvalitní švédské stoly, all inclusive pro děti do 12 let (bezplatně).

Náš názor

hotel vyšší střední kategorie s kvalitními službami, vhodný zejména pro rodiny s dětmi

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Ayia Napa

20°C Jasno

×