800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVIAS APARTMENTS

Vias jsou příjemné apartmány kategorie 3*+ v oblasti Agia Napa, určené pro středně náročné klienty. Nachází se v klidném prostředí a přitom v dosahu centra letoviska, které nabízí množství restaurací, obchodů, barů a diskoték, a nachází se jen pár minut chůze od apartmánů. Asi 5 minut chůze od apartmánů se nachází také pláž zátoky Grecian Bay.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Vias jsou příjemné apartmány kategorie 3*+ v oblasti Agia Napa, určené pro středně náročné klienty. Nachází se v klidném prostředí a přitom v dosahu centra letoviska, které nabízí množství restaurací, obchodů, barů a diskoték, a nachází se jen pár minut chůze od apartmánů. Asi 5 minut chůze od apartmánů se nachází také pláž zátoky Grecian Bay. Letiště leží asi 60 kilometrů od hotelu. Vias rádi doporučíme klientům všech druhů, preferujícím apartmánové ubytování.

Ubytování

K vybavení každého apartmánu patří koupelna s WC, kuchyňka s vařičem a ledničkou, telefon, fén, satelitní televize, trezor a balkon nebo terasa.

Vybavení

K vybavení komplexu patří vstupní hala s recepcí, bazén, dětský bazén, sluneční terasa s lehátky a slunečníky u bazénu zdarma, bar u bazénu, na recepci možnost půjčení auta nebo výměny měny.

Stravování

Tento hotel nabízíme ve variantách se snídaní nebo polopenzí.

Pláž

Hotel leží cca 5 minut chůze od písečné pláže zátoky Grecian Bay.

Sport a zábava

Nedaleko se nachází centrum letoviska se spoustou nákupních a zábavních možností. Využít můžete také nabídku vodních sportů na pláži nebo některý z námi nabízených fakultativních výletů po zajímavých místech ostrova.

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 60 km

Počasí

Ayia Napa

19°C Jasno

×