800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL CROWN RESORT HENIPA

Hotel patřící do hotelového řetězce Crown Resort se nachází cca 7 km od centra známého letoviska Larnaca. Zástavka linkového autobusu je nedaleko od hotelu, vzdálenost hotelu od letiště v Larnace asi 11 km. Písečná pláž je od hotelu vzdálena zhruba 300 m, v moři jsou místy oblázky a kameny. Cesta na pláž vede přes silnici. Na pláži jsou slunečníky a lehátka za poplatek.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

hotel patřící do hotelového řetězce Crown Resort se nachází cca 7 km od centra známého letoviska Larnaca. Zástavka linkového autobusu je nedaleko od hotelu, vzdálenost hotelu od letiště v Larnace asi 11 km. Oblázkovopísečná pláž je od hotelu vzdálena zhruba 350 m, v moři jsou místy oblázky a kameny. Cesta na pláž vede přes silnici. Na pláži jsou slunečníky a lehátka za poplatek.

Vybavení

v hotelovém areálu je vstupní hala s recepcí a lobby barem, TV koutek, internetový koutek, restaurace, bazén s vyhrazenou částí pro děti, vnitřní bazén, posilovna, tenisový kurt. Slunečníky a lehátka jsou u bazénu zdarma. V hlavní sezóně hotel organizuje několikrát týdně večerní programy.

Ubytování

hotelové pokoje jsou umístěné v několika budovách kolem bazénu. Pokoje mají individuálně ovladatelnou klimatizaci, koupelnu s vanou či sprchou a WC, SAT/TV, telefon, balkón či terasu. Lednička či minibar a trezor je za poplatek. Pokoje s výhledem na bazén jsou za příplatek.

Pro děti

dětská část bazénu, dětské hřiště.

Náš názor

Hotel s výhodnou polohou nedaleko známého letoviska Larnaky, ideální poloha k cestování a poznávání okolí. Doporučujeme především dospělým klientům upřednostňujícím výhodnou cenu.

Strava

Snídaně:bufetové
Obědy:bufetové nebo servírované (za příplatek v rámci all inclusive)
Večeře:bufetové
All inclusive:plná penze s rozlévanými vybranými nealkoholickými a alkoholickými nápoji, odpolední snack v hotelu, vybrané rozlévané nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby v rozmezí od 10:00 do 23:00 (voda, limonády, džusy s výjimkou šťáv z čerstvého ovoce, filtrovaná káva nebo nescafé a čaj, vybrané místní destiláty, místní pivo a víno). Na pláži není možné čerpat all inclusive služby.

Služby za poplatek

lehátka a slunečníky na pláži, tenisový kurt (osvětlení a pronájem raket), vodní sporty na plážích v okolí, biliár, jacuzzi, masáže, internet, minibar, trezor.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 7 km
vzdálenost od Letiště: 11 km

Počasí

Larnaca

25°C Skoro jasno

×