800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL LENIOS BEACH

Zrekonstruovaný hotel se nachází v zálivu Larnaca cca 6 km od centra Larnaky, kde je mnoho obchodů, nočních klubů, diskoték, barů, taveren a restaurací (pravidelné linkové spojení).

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

3* moderní, zrekonstruovaný hotel se nachází přímo u písečné pláže v zálivu, vzdálen cca 6 km od centra Larnacy, kde je mnoho obchodů, nočních klubů, diskoték, barů, taveren a restaurací.

Vybavení hotelu

přestože je klasifikován jako 2*+, splňuje kritéria 3* hotelu. Je zde recepce se směnárnou, restaurace, snack bar, bazén, plážový bar, dětský bazén, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, na pláži za poplatek, půjčovna horských kol, stolní tenis, sauna, masáže, fitness, večerní tématické programy.

Vybavení pokoje

standardní 2-lůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek, balkon, kompletní příslušenství, klimatizace, rádio, SAT-TV, telefon, vysoušeč vlasů. Za poplatek možný mini-bar či překapávač na kávu, možnost pronájmu trezoru a ledničky.

Strava

polopenze formou bufetu s možností dokoupení plné penze.

Hodnocení

dobrá poloha pro milovníky koupání i zábavy. Nabízí pobyt až pro 2 děti do 12 let zdarma. Doporučujeme včasnou rezervaci.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 6 km

Počasí

Larnaca

24°C Skoro jasno

×