800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL LONDA

Stylový, boutique hotel je situovaný přímo u moře blízko turistické zóny Limassolu. Tato poloha zaručuje klientům klid a možnost úplné relaxace, tak i prostor být v případě potřeby v centru dění.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Stylový, boutique hotel je situovaný přímo u moře blízko turistické zóny Limassolu. Tato poloha zaručuje klientům klid a možnost úplné relaxace, tak i prostor být v případě potřeby v centru dění.

Ubytování

68 moderních elegantních pokojů (kategorie superior, deluxe a suite) zařízených přírodními materiály je vybaveno klimatizací, minibarem, trezorem, přípojkou na internet, telefonem, TV, kávovarem a vysoušečem vlasů. Pokoje mají balkon s výhledem na okolí a letovisko Limassol či boční nebo přímý výhled na moře.

Vybavení

Hotel je zařízen v synchronizaci ostrovní tradice s moderní stylovou úpravou tak, aby poskytoval kompletní zázemí pro odpočinek i pro pořádání pracovních setkání a konferencí. Má restauraci s venkovní terasou a výhledem na moře, snack-bar u bazénu, cukrárnu, lázně s velkým výběrem revitalizačních a relaxačních procedur, jacuzzi, saunu, páru, posilovnu a venkovní bazén. Lehátka a slunečníky včetně osušek u bazénu jsou zdarma. Nachází se zde také 2 konferenční místnosti vybavené nejmodernější technikou.

17000

Stravování

Snídaně formou bufetu, možnost dalšího stravování ve vyhlášené hotelové restauraci, která nabízí nejen velký výběr mezinárodní kuchyně, ale také i malé občerstvení formou snacku.

Pláž

Menší písečná pláž je chráněná vlnolamy přímo u hotelu.

Sport a zábava

Využití zařízení hotelu, fitness a wellnes centra. Velmi dobrý přístup do centra města, kde je nespočet obchodů, restaurací a barů. Hotelový lobby bar a restaurace jsou vyhlášené mezi Kypřany jako místo k setkáním, odpočinku a zábavě.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Limassol

20°C Jasno

×