800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVILLAS PISSOURI

"Velmi moderní, prostroné a vzdušné vily v oblasti Pissouri jsou ideální variantou pro rodiny s dětmi. Pissouri je klidné letovisko nedaleko pláže, kde se podle dávné legendy zrodila Aphrodite z mořské pěny a vyhledávaná především díky krásně čistému moři. Oblast je vzdálena cca 2 hodiny jízdy z letiště v Larnace a historické město Paphos, stejne tak jako 2 golfová hřiště, jsou odsud cca 20 minut jízdy. "

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Velmi moderní, prostroné a vzdušné vily v oblasti Pissouri jsou ideální variantou pro rodiny s dětmi. Pissouri je klidné letovisko nedaleko pláže, kde se podle dávné legendy zrodila Aphrodite z mořské pěny a vyhledávaná především díky krásně čistému moři. Oblast je vzdálena cca 2 hodiny jízdy z letiště v Larnace a historické město Paphos, stejne tak jako 2 golfová hřiště, jsou odsud cca 20 minut jízdy.

Ubytování

Vily mají v přízemí kompletně vybavenou kuchyň ( sporák, trouba, lednička s mrazničkou, touster, mikrovlnná trouba, myčka) a obývací pokoj s jídelnou. Odsud je možné vyjít na zahradu s terasou s bazénem, ideální místo na slunění a odpočinek. K dispozici je zde také gril, určený především k večernímu grilování. V prvním patře je hlavní ložnice s koupelnou a dvě menší ložnice s jednou velkou společnou koupelnou. Všechny ložnice jsou vybaveny klimatizací. Poplatek za klimatizaci v obývacím pokoji s kuchyní ( 5 Euro/ den - platí se na místě)

Vybavení

Písečná pláž Pissouri a rybí taverny a restaurace jsou v pěší vzdálenosti ( do 500 m), do supermarketu je třeba popojet vozem, cca 10 minut jízdy.

Stravování

Beze stravy.

Pláž

Do 500 metrů od pláže.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Vzdálenosti od hotelu

Doba transferu z letiště: 2 h 0 min.

Počasí

Ayia Napa

26°C Skoro jasno

Larnaca

26°C Skoro jasno

Limassol

26°C Jasno

×