800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTMÁNY WINDMILLS

Windmills je komplex apartmánů v oblasti Protaras, v letovisku Pernera, jen 5 minut od písečné pláže oceněné modrou vlajkou. Po asi 15 minutách chůze dojdete do centra letoviska Protaras, kde najdete spoustu nákupních a zábavních možností.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Windmills je komplex apartmánů v oblasti Protaras, v letovisku Pernera, jen 5 minut od písečné pláže oceněné modrou vlajkou. Po asi 15 minutách chůze dojdete do centra letoviska Protaras, kde najdete spoustu nákupních a zábavních možností. Windmills doporučujeme klientům, kteří vyhledávají ubytování apartmánového typu s dobrou polohou, za velmi pěknou cenu.

Ubytování

K vybavení každého apartmánu patří koupelna s WC, základní vybavená kuchyňka, lednička, telefon s přímou volbou, balkon, za příplatek klimatizace.

Vybavení

K vybavení komplexu patří vstupní hala s recepcí, bazén, dětský bazén, bar u bazénu, dětské hřiště, restaurace, koktejlový bar, sluneční terasa s lehátky a slunečníky u bazénu zdarma, potápěčské centrum, obchod se suvenýry, možnost připojení k internetu, možnost půjčení auta, možnost výměny měny na recepci, v okolí se nachází restaurace a bary.

Stravování

Tento hotel nabízíme ve variantách bez stravy a s polopenzí.

Pláž

Hotel leží asi 5 minut od písečné pláže oceněné modrou vlajkou, lehátka a slunečníky jsou na pláži za poplatek.

Sport a zábava

Využít můžete nabídky vodních sportů na pláži nebo některého z námi nabízených fakultativních výletů po zajímavých místech ostrova. Zajímavým zpestřením může být využití služeb potápěčského centra.

Počasí

Ayia Napa

29°C Skoro jasno

Larnaca

29°C Skoro jasno

Limassol

27°C Skoro jasno

×