800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL CHATEAU LAMBOUSA

již rezervován 31 x

  • Pláž cca 100 m
  • Program all inclusive

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

komfortní hotelový rezort La Chateau Lamboussa je situován v lokalitě Lapta/Kyrenia, která se právem řadí k perlám Středozemního moře. Od letiště Ercan je rezort vzdálen 55 km.

Vybavenost

vstupní hala s recepcí a směnárnou, výtah, hlavní hotelová restaurace, lobby, konferenční místnost, WiFi v prostorách lobby. Součástí hotelu je rovněž dětský koutek, stolní tenis, mini klub pro děti ve věku 5-12 let, bazén s lehátky a slunečníky.

Ubytování

Komfortně vybavené dvoulůžkové pokoje typu STANDARD s možností 1 přistýlky, vlastní soc. zařízení, vysoušeč vlasů, klimatizace, TV, minibar, trezor (za poplatek). Pokoje nabízí výhled do zahrady nebo k bazénu. Komfortně vybavené dvoulůžkové bungalovy s možností 2 přistýlek, vlastní soc. zařízení, vysoušeč vlasů, klimatizace, TV, minibar, trezor (za poplatek). Bungalovy nabízí výhled do zahrady nebo k bazénu.

Stravování

polopenze v hlavní hotelové restauraci, snídaně (07.00 - 10.00 hod.) a večeře (19.30 - 22.30), polopenze formou bufetu. Nápoje jsou podávány u snídaně, k večeři nápoje za poplatek.
Možnost stravování v 5 restauracích - není zahrnuto v základní ceně polopenze : Sultan´s restaurant nabízející tureckou a mezinárodní kuchyni, The North Shield Pub s typickou anglickou atmosférou, restaurace Palm Garden s typickými tureckými studenými a teplými specialitami. WELLNESS: masáže, tělocvična, turecké lázně (za poplatek).

Pláž

písečná pláž 200m, plážový servis v ceně poukazu. 2x denně ZDARMA doprava na pláž (3 min.) - Camelot Beach Club. Vstup do klubu pro hotelové hosty zdarma, sportovní atrakce na pláži (jízda na banánu, vodní lyžování apod. za poplatek).

Náš názor

hotelový rezort nabízející vysokou úroveň ubytování a služeb, vhodný pro náročnou klientelu jak pro rodiny s dětmi, tak i pro manželské páry.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Letiště: 55 km

Počasí

Ayia Napa

10°C Jasno

Larnaca

10°C Jasno

Limassol

10°C Jasno

Pafos

10°C Jasno

Polis

10°C Jasno

Podobné hotely v této lokalitě

HOTEL ADA BEACH
5

HOTEL ADA BEACH

Kypr, Kyrenia (Severní Kypr)

Cena od: 12 090 Kč

Pro skupinu: