800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyOstrovy středomoří - Turecko - Egypt - plavba

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

JANOV (ITÁLIE)
Vlastní doprava do přístavu (na vyžádání zajistíme letenky a transfery), nalodění. Po nalodění (zpravidla po 10.00) lze začít čerpat plnou penzi. Vyplutí v 16.00.

2. den

SORRENTO (ITÁLIE)
Doporučujeme výlet k vulkánu Vesuv či na ostrov Capri, kde návštěvníci mohou objevovat krásu přírody vtělenou do Modré jeskyně, nebo vznešenost duše v "Parku filozofů".

3. a 4. den

PLAVBA NA LODI

5. den

ALEXANDRIA (EGYPT)
Město panovníků, které založil Alexandr Veliký a v němž sídlila poslední panovnice dynastie Ptolemaiovců Kleopatra. Široká nabídka výletů po Alexandrii, k pyramidám v Gíze, do pouště nebo do Káhiry (vše fakultativně) slibuje jedinečné vzpomínky.

6. den

LIMASSOL (KYPR)
Druhé největší město Kypru bylo byzantským hájemstvím dokud drzého guvernéra Izáka Komnenose nevyhnal během třetí křížové výpravy král Richard Lví Srdce, je dnes proslulé svým vínem, které se pěstuje a vyrábí na svazích v jeho okolí.

7. den

ANTALYA (TURECKO)
Známé letovisko nazývané také "Turecká riviéra" nabízí skvělé pláže a příjemně teplé moře, ale také mnoho historických míst k poznávání a divokou přírodu ve svém okolí.

8. den

RHODOS (ŘECKO)
Atmosféra a pohostinnost místních lidí Vás nakazí. Rhodos je ostrov slunce a ostrov růží. Domov jednoho ze sedmi starověkých divů světa – Rhodského kolosu můžete objevovat buď prostřednictvím fakultativních výletů, nebo dle vlastního uvážení.

9. den

PLAVBA NA LODI

10. den

MESSINA (ITÁLIE)
Přístav, v němž se sbíhají cesty středomořského obchodu, je od italské pevniny vzdálený pouhých 5 kilometrů. Přesto je sicilský svět jiný.

11. den

OLBIA (ITÁLIE)
Důležitý přístav na Sardinii, který využívali k obchodům s obilím již Etruskové a malebné městečko s románskou architekturou zve do svých stinných uliček.

12. den

JANOV (ITÁLIE)
Snídaně. Vylodění, vlastní doprava zpět do ČR (případně máte-li zajištěno: transfer na letiště a odlet do Prahy. Přílet do Prahy).

Technická data lodě MSC Melody

Délka: 205 m
Šířka: 30 m
8 palub
Posádka: 535 osob
Hosté: 1.492 osob
Rychlost plavby: 18 uzlů
Výtlak: 35.200 t

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Ayia Napa

22°C Jasno

Famagusta

22°C Jasno

Larnaca

22°C Jasno

Limassol

23°C Jasno

Pafos

21°C Skoro jasno

Polis

21°C Skoro jasno

×